4034 відвідувача онлайн

Насіров просить відвезти його з суду до лікарні

Глава Державної фіскальної служби Роман Насіров просить відвезти його до медичного закладу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він заявив під час засідання Солом'янського районного суду Києва щодо обрання йому запобіжного заходу.
"Прошу дати можливість лікарям стабілізувати мій стан", - сказав Насіров. "Хочу особисто брати участь у судовому засіданні і захищати себе", - додав глава ДФС.

Дивіться також: Засідання суду щодо обрання запобіжного заходу Насірову. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Як повідомлялося раніше, засідання суду мало було початися о 19:00. О 20:20 в будівлю суду прибули співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) і Національної поліції. Начальник Шевченківського районного управління поліції Герман Приступа заявив журналістам, що близько 20:00 невідома особа повідомила про замінування будівлі. Перевірка будівлі не підтвердила факт мінування. Коли засідання суду почалося, адвокати Насірова заявили, що не довіряють лікарям, які спільно зі співробітниками Національного антикорупційного бюро доставили підозрюваного до суду. Також у цих медичних працівників не виявилося при собі службових посвідчень. Тому суд допустив до обстеження підсудного лікарів, яких викликали адвокати.

Раніше повідомляли, що співробітники НАБУ і САП вручили підозру голові ДФС Роману Насірову у вчиненні кримінального правопорушення. Затримання Насірова відбувалося в лікарні "Феофанія". Лікарі "Феофанії" спершу не дозволяли правоохоронцям вручити підозру Насірову. У голови ДФС нібито діагностували інфаркт. Через це прокурора САП не допустили в лікарняну палату до Насірова. За словами Холодницького, рішення про проведення низки невідкладних процесуальних дій у цій справі було прийнято, бо правоохоронцям стало відомо проможливий виїзд Насірова за кордон, а також через імовірність знищення доказів. Також у мережі було оприлюднено відео вручення підозри голові ДФС Насірову в лікарні "Феофанія": "Тю, так людина непритомна, а ви їй читаєте".

Антикорупційна прокуратура підозрює Насірова в завданні державі 2 млрд грн збитків: він ухвалював рішення, які допомагали Онищенку втілити в життя корупційні схеми. Також у САП не відкидають, що сума завданих державі збитків, які інкримінуються Насірову, буде уточнена. Натомість Онищенко заявив: "Слідство нічого не доведе: в моїх взаєминах із Насіровим грошей не було".

Пізніше стало відомо, що НАБУ готує клопотання про обрання запобіжного заходу Насірову. А захисники глави ДФС заявили, що стан Насірова погіршився, йому роблять операцію. Водночас у Холодницького є сумніви з приводу діагнозу Насірова.

3 березня Кабмін усунув Насірова з посади глави ДФС на час слідства. Т.в.о. голови ДФС призначений Мирослав Продан.
Топ коментарі
+52
Там все твари. Даже не представляю когда и как закончится этот беспредел и дерибан. Богатейшая страна, а живём как бомжи.
показати весь коментар
05.03.2017 11:42 Відповісти
+46
тварь
показати весь коментар
05.03.2017 11:40 Відповісти
+43
Насиров просит отвезти его из суда в больницу - Цензор.НЕТ 8533
показати весь коментар
05.03.2017 11:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Зачем в больницу? может сразу в тюрьму?
показати весь коментар
05.03.2017 12:03 Відповісти
порошенко, смотри и не удивляйся кого назначаешь (согласовываешь). У тебя все такие же назначенцы-проходимцы и воры. Наверное, потому, что ты сам такой. Не? Позор!
показати весь коментар
05.03.2017 12:05 Відповісти
"Прошу дать возможность врачам стабилизировать мое состояние,у меня прогрессирует метеоризм"Джерело: https://censor.net/n430734
- сказал Насиров!
показати весь коментар
05.03.2017 12:06 Відповісти
працювати він вже не зможе я так зрозумів... може хай вся ота п..здота коміссію пройдуть? всі 450 членів, і членів у спідницях також!
показати весь коментар
05.03.2017 12:07 Відповісти
Насиров просит отвезти его из суда в больницу
Зачем больница, обычная дубинка излечит его моментально.
показати весь коментар
05.03.2017 12:08 Відповісти
Народ, чего же вы злые такие! А если человек и правда болен? Умрет - на вашей совести будет.
показати весь коментар
05.03.2017 12:08 Відповісти
Тонко.)
показати весь коментар
05.03.2017 12:19 Відповісти
из них кто ответил за воровство.за смерти людей....и тд.. за то что живем отставая от всего мира лет на семьдесят.у них есть ли жалость и совесть .наверное нет .им плевать на нас.так что ненадо давит на нашу совесть
показати весь коментар
05.03.2017 15:06 Відповісти
У меня нет совести! Этот цирк за...л!
показати весь коментар
05.03.2017 15:20 Відповісти
Тільки тюрма тебе стабілізує.
показати весь коментар
05.03.2017 12:10 Відповісти
Насиров просит отвезти его из суда в больницу - Цензор.НЕТ 3210
показати весь коментар
05.03.2017 12:39 Відповісти
Пока КУЧЕРЯВЫЙ КАБАН на троне НИЧЕГО НЕ ИЗМЕНИТСЯ,.....НАСЕРОВ "лицо" нынешней "власти"!
показати весь коментар
05.03.2017 12:12 Відповісти
ТРОЛЛИ,ну что вам еще не нравится,взяли барыгу,а вы тут свои кацапские высеры вкидываете, ныряйте в свое руцькое болото и учите вашего поца скрепы.
показати весь коментар
05.03.2017 13:06 Відповісти
Закопать сразу,что с ним возиться.
показати весь коментар
05.03.2017 12:13 Відповісти
А почему в больничку везите сразу в аэропорт...
показати весь коментар
05.03.2017 12:18 Відповісти
В морг!
показати весь коментар
05.03.2017 15:21 Відповісти
Что хочет показать этой клоунадой власть? Что мы идиоты потому,что позволяем такому говну "доить" нас?
показати весь коментар
05.03.2017 12:19 Відповісти
Стыд и позор! 37-летний здоровый мужик разыгрывает из себя инвалида... Это омерзительно. Его не в больничку надо отвезти, а в военный госпиталь - пусть посмотрит на молодых ребят без ног, искусавших губы в кровь от боли, и при этом находящих силы улыбаться.
показати весь коментар
05.03.2017 12:28 Відповісти
Как тонко подмечено... Золотые слова.
показати весь коментар
05.03.2017 13:23 Відповісти
та пирибейте шоб не мучился
показати весь коментар
05.03.2017 12:30 Відповісти
скотина этот насиров.
показати весь коментар
05.03.2017 12:35 Відповісти
оно не скотина, насралов- это отброс, говно
показати весь коментар
05.03.2017 12:38 Відповісти
скотина хоть молоко дає .а це просто гімно
показати весь коментар
05.03.2017 14:13 Відповісти
А если можно, то сразу на "Канадскую границу"...
показати весь коментар
05.03.2017 12:35 Відповісти
Нет в больницу Насирова вести не надо.Правильно: сразу на кладбище.У него всё конфисковать и в оффшорах и в стране.
показати весь коментар
05.03.2017 12:35 Відповісти
Насиров просит отвезти его из суда в больницу - Цензор.НЕТ 6941
показати весь коментар
05.03.2017 12:37 Відповісти
Насиров просит отвезти его из суда в больницу - Цензор.НЕТ 8139
показати весь коментар
05.03.2017 12:38 Відповісти
За восемь бед- один ответ,
В тюрьме есть тоже лазарет,
Я там валялся, я там валялся,
Врач резал вдоль и впоперек,
Он мне сказал:"Держись браток!"
Он мне сказал:"Держись браток!"
И я держался!(с)

А этому сцыкуну ворливому обсирову до мужика, как барыге продажному- до лидера воюющей страны!
показати весь коментар
05.03.2017 12:45 Відповісти
Причем для лучшей стабилизации моего состояния прошу, чтобы больница находилась в Монте-Карло... (с) Насиров
показати весь коментар
05.03.2017 12:48 Відповісти
потамуша в украинских больницах не могут нацти болезнь
показати весь коментар
05.03.2017 13:19 Відповісти
Жду когда парашу вот так же в суд на медицинской каталке привезут.
показати весь коментар
05.03.2017 12:50 Відповісти
может в Молдову к Чаусу отвезти?
показати весь коментар
05.03.2017 13:04 Відповісти
Видать Насралов обосрался .надо гниду черножопую подмыть))))))))
показати весь коментар
05.03.2017 13:12 Відповісти
цитата з дуету Одарки і Карася з опери "Запорожець за Дунаєм"
Одарка
Відкіля це ти узявся,
Де ти досі пропадав?
Хоч би бога побоявся,
Хоч би трохи сором мав!
Де ж це так ти веселився,
Де ж це так бенкетував?
..............

Иван:

Ось послухай, що вчинилось..
Страх мене бере й тепер!
Лишенько таке зробилось,
Трохи, трохи я не вмер!
Занедужав на дорозі, -
Та й набрався ж я біди!!
Так що ледве вже на возі
Привезли мене сюди!..
показати весь коментар
05.03.2017 13:18 Відповісти
А какой важный ходил! Как уверенно воровал! Считал себя неприкасаемым и бессмертным... Теперь от страха обосралась, гнида черножопая, позорно и трусливо симулирует болезнь. "- В морге тебя переоденут!"
показати весь коментар
05.03.2017 13:22 Відповісти
Машина идет только в тюрьму. Могут подбросить.
показати весь коментар
05.03.2017 13:41 Відповісти
БРЕД!!
когда милиция зарерживает раненых хулиганов и преступников, даже в операционной могут находиться силовики, и палаты в каждой хирургии должны быть для "опасных" - с решетками..
а тут какогго кренделя немогут "ознакомить с повесткой"
показати весь коментар
05.03.2017 13:44 Відповісти
Насиров дебил, зачем здоровому быку ехать в больницу?
Нужно было просить суд отвезти его в Ростов!
Такая у нас традиция - все проворовавшиеся едут в Ростов!
показати весь коментар
05.03.2017 13:47 Відповісти
Оказывается у нас, чтобы стать неподсудным, чиновнику достаточно залезть под одеяло.
показати весь коментар
05.03.2017 13:51 Відповісти
Так это же непростое одеяло, а волшебное - оно стоит пару (десятков) миллионов.
показати весь коментар
05.03.2017 14:08 Відповісти
А в зоне АТО погиб 20-ти летний парень и не от инфаркта из за бояни потерять наворованое и быть наказаным.
показати весь коментар
05.03.2017 14:07 Відповісти
Гавно! Если ты МУЖИК и невиновен - докажи в суде!
Но ты гавно...
показати весь коментар
05.03.2017 14:08 Відповісти
Насіров вагітний: Насіров просить відвезти його з суду до лікарні бо з'ясувалося що він вагітний.
показати весь коментар
05.03.2017 14:33 Відповісти
Была бы моя власть - отвез бы этого борова не в больницу, а на фронт, в окопы. Жаль, не отвезут, откупится гад...
показати весь коментар
05.03.2017 14:35 Відповісти
Цвіт Української нації гине на війні а Насіров просить відвезти його з суду до лікарні бо з'ясувалося що він вагітний.
показати весь коментар
05.03.2017 14:45 Відповісти
В какую больницу его отвезти? Следователь сказал в морг - значит в морг...
показати весь коментар
05.03.2017 14:51 Відповісти
Так уже в морг сразу.
показати весь коментар
05.03.2017 15:27 Відповісти
Стыд и позор, хоть он не первый такой,,,,чуть что все сразу в больничку
показати весь коментар
05.03.2017 15:28 Відповісти
Эти все ******-чиновники все такие немощные, с таким хилым здоровьем. Прямо жуть. Как они могут работать? Тяжело видно воровать в три горла.
показати весь коментар
05.03.2017 16:06 Відповісти
Больной! Не занимайтесь самодиагностированием! Врач сказал - в морг, значит - в морг!
показати весь коментар
05.03.2017 17:15 Відповісти
в майамскую районную?
Так тока ж недавно там был....
показати весь коментар
05.03.2017 17:17 Відповісти
Может сразу в Лондон?
показати весь коментар
05.03.2017 17:36 Відповісти
Вот это он жадный.... не смог поделится с шоколадной бандой, надо было это цирк устраивать...