7716 відвідувачів онлайн

"10 осіб затримали на Рівненщині щодо "лісової справи", - Аваков. ФОТО

Міністр МВС повідомив про затримання чиновників лісгоспу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Facebook міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.
Співробітники Управління захисту економіки Нацполіції спільно з Військовою прокуратурою провели спецоперацію щодо викорінення корупційної складової в лісгоспах від нижчої ланки до верхівки.
"Щоб спокійно працювати "за законом", директори лісгоспів заносили керівництву десятки тисяч євро. А ті зі свого боку домовлялися з контролюючими службами про позитивний результат їхніх перевірок, - пише він. - Сьогодні, 5 березня, затримали в.о. начальника і екс-керівника Управління лісового та мисливського господарства Рівненської області та 8 директорів лісгоспів, які "сумлінно" працювали навіть у вихідні дні. До речі, колишній керівник залишив свою посаду місяць тому. Його "справу" продовжив новопризначений начальник".

10 осіб затримали на Рівненщині щодо лісової справи, - Аваков 01

Дивіться також: Поліцейського спіймали на хабарі в $ 2 тисячі в Ужгороді. Після погоні зі спробою тарана його затримали, - МВС. ВІДЕО
15 тисяч євро та 5 тисяч доларів привезли директори лісгоспів керівництву управління. Зазначену суму мали передати перевіряючим із Держлісагентства за приховування виявлених порушень. Класична коррупція. Якісно задокументовані і ті, хто брав, і ті, хто давав!!!
"Спасибі співробітникам Управління захисту економіки в Рівненській області ДЗЕ Нацполіції та військовій прокуратурі за відмінне відпрацювання та оперативне затримання. Крок за кроком знищимо корупцію", - підсумував міністр.






Топ коментарі
+21
"10 человек задержали на Ривненщине по "лесному делу", - Аваков - Цензор.НЕТ 3253
показати весь коментар
05.03.2017 14:30 Відповісти
+15
Пане Аваков - а про які результати розслідування перестрілки в Княжичах можете нам розказати?
показати весь коментар
05.03.2017 14:21 Відповісти
+14
Пока что властью методы не найдены,
Чтоб кризиса утихомирить шторм,
И будем мы не раз еще обкрадены
Под видом продолжения реформ.

Э. Севрус
показати весь коментар
05.03.2017 14:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пока что властью методы не найдены,
Чтоб кризиса утихомирить шторм,
И будем мы не раз еще обкрадены
Под видом продолжения реформ.

Э. Севрус
показати весь коментар
05.03.2017 14:19 Відповісти
число осуждённых за контрреволюционные преступления, за период с 1921 года, по 1 февраля 1954 года. Согласно этой справке, всего за этот период было осуждено Коллегией ОГПУ, "тройками" НКВД, Особым совещанием, Военной Коллегией, судами и военными трибуналами 3 777 380 человек, в том числе, из них, было приговорено к смертной казни 642 980 человек, а к содержанию в лагерях и тюрьмах на срок от 25 лет и ниже - 2 369 220 человек, к ссылке и высылке - 765 180 человек.
показати весь коментар
05.03.2017 14:29 Відповісти
по лесному делу с доМбасом никто не задержан? кто торговал с террористами?
показати весь коментар
05.03.2017 14:30 Відповісти
так это, оказывается, "чиновники лесхоза" и гнали эшелоны кругляка контрабасом через дамбас ))))))) Ща все на них спишут )))
показати весь коментар
05.03.2017 14:39 Відповісти
Хлопчик більш конкретно пропонує https://www.youtube.com/watch?v=kXUkNbJ9Adg
показати весь коментар
05.03.2017 15:57 Відповісти
********!
"НА ЕГО МЕСТЕ ДОЛЖЕН БЫТЬ.....................ТЫыыыыыыыыыыыыыыыыыыы!!!!!!!"
(Фёдорыч "ПРОСИТ", ушлёпок.........А "МЫ" ---- "ЗА"! .............."НАДА ИСПАЛНЯТЬ "ВОЛЮ НАРОДА", ...МРАЗЬ........."и ВОВА ...там.....ПИДКАЗУЕ....********....)
показати весь коментар
05.03.2017 19:12 Відповісти
АВАКОВ!
КОГДА ТЫ, мразь, ЗДОХНЕШЬ???
ПРЕДЛАГАЮ ГОЛОСОВАНИЕ НАРОДА УКРАИНЫ!!!!!!!!!!!!!
1. КТО ЗА ТО , ЧТО БЫ ЭТА МРАЗЬ СДОХЛА ..."ОТ РАКА" ????
(ставим "мне нравится")
2. ...
показати весь коментар
05.03.2017 19:26 Відповісти
Пане Аваков - а про які результати розслідування перестрілки в Княжичах можете нам розказати?
показати весь коментар
05.03.2017 14:21 Відповісти
Вони самі одне одного перестріляли. А останній з виживших - застрелився сам)
показати весь коментар
05.03.2017 14:27 Відповісти
а какие еще варианты?) только так )
+ тот кто все заварил был из беркута, а как всем известно они всегда чудят
показати весь коментар
05.03.2017 14:32 Відповісти
Обрання запобіжного заходу Насірову в неділю не розглядатимуть - суддя http://www.pravda.com.ua/news/2017/03/5/7137231/
показати весь коментар
05.03.2017 14:22 Відповісти
боже!..... засуньте цю мелочішку порошенці в зад...... ній карман!..... або авакову!.....
показати весь коментар
05.03.2017 14:23 Відповісти
"10 человек задержали на Ривненщине по "лесному делу", - Аваков - Цензор.НЕТ 4512
показати весь коментар
05.03.2017 14:23 Відповісти
краще би сашко білий був зараз живим, а аваков - героєм україни.....
показати весь коментар
05.03.2017 14:24 Відповісти
посмертно, але нафіг не тра такі герої
показати весь коментар
05.03.2017 21:15 Відповісти
Посмертно - тра... Більшість героїв україни тра щоби були посмертно!.... А якби до них долучилися і ті хто їм дав це звання...., та їх куми - був би взагалі джек-пот для україни!!!
показати весь коментар
05.03.2017 21:22 Відповісти
Бабла мусорня возьмёт и начнётся цырк с повышенным давлением))))
показати весь коментар
05.03.2017 14:24 Відповісти
"10 человек задержали на Ривненщине по "лесному делу", - Аваков - Цензор.НЕТ 5576
показати весь коментар
05.03.2017 14:25 Відповісти
"10 человек задержали на Ривненщине по "лесному делу", - Аваков - Цензор.НЕТ 8779
показати весь коментар
05.03.2017 14:26 Відповісти
"Великий почин"А бревна были дубовые. Бревна были тяжелые. Таскали одно бревно вшестером . Вы можете себе предствить путина с бревном? запущенным был кремль весной 2017 г года. Многие здания стояли разбитые, чёрные от пожарищ. кучи битого кирпича и стекла навалены всюду. и путин с бревном
показати весь коментар
05.03.2017 14:39 Відповісти
Ну шо, пацаны? Бысто расселись по коляскам и вёсёлою гурьбой в Феофанию?
показати весь коментар
05.03.2017 14:26 Відповісти
на 10 чоловік - 20 тис..... клоуни..... в цирку- аваков би скільки не заробив би....
показати весь коментар
05.03.2017 14:27 Відповісти
По Авакову инвалидная коляска плачет.
показати весь коментар
05.03.2017 14:29 Відповісти
"10 человек задержали на Ривненщине по "лесному делу", - Аваков - Цензор.НЕТ 3253
показати весь коментар
05.03.2017 14:30 Відповісти
показати весь коментар
05.03.2017 14:35 Відповісти
С рюкзаковым не поделились...вот и результат....
показати весь коментар
05.03.2017 14:32 Відповісти
Штаб блокады торговли на крови украинцев сделал важное заявление05.03.2017, вр: 14:08 | 251 просмотров

Штаб блокады торговли с оккупантами заявил, что продолжает блокировать грузовые поезда из России и оккупированных территорий.
«В связи с незаконным отказом Укрзализныци предоставить документы на поезда, которые везут с территории России и оккупированных территорий Украины через Россию грузы, документов об их происхождении и пункты назначения, акция в Конотопе продолжается», - заявили на странице Штаба в Facebook.
Народные депутаты, которые поддерживают активистов, останавливают грузовые поезда и проверяют документы у машинистов. Электрички и пассажирские поезда участники не трогают.
«Штаб блокады торговли с оккупантами ожидает от Укразализныци немедленного выполнения законных требований и предоставления указанных документов народным депутатам Украины для осуществления депутатского контроля», - сообщили активисты
показати весь коментар
05.03.2017 14:39 Відповісти
Потому что Сеня уже не знает . что придумать , что бы их разогнали силой. В этом и состояла изначальная задумка.
показати весь коментар
05.03.2017 16:02 Відповісти
"Рятувальники вісім годин ліквідовували займання фури з вугіллям біля Рівного. Обставини події з'ясовують фахівці". Водила, видимо, курнул не глядя...Пока те мерзнут на шпалах, эти везут уголь фурами.
показати весь коментар
05.03.2017 14:42 Відповісти
любой поц в верховной зраде и в ап не говоря о авакове в час "зарабатывает" гораздо больше... *****..! очередной цырк.
показати весь коментар
05.03.2017 14:44 Відповісти
Любой поц который выбирал эту власть, сам безбожно ворует.
показати весь коментар
05.03.2017 14:49 Відповісти
убрали хряка и пряника тоже уберём... много грязи ещё нужно зачистить.
показати весь коментар
05.03.2017 14:54 Відповісти
аваков 100 пудово самолёт приготовил для петеного и своего компаньона насралова
показати весь коментар
05.03.2017 14:46 Відповісти
тут порохоботи так і хочуть лизнути баризі.Вони вже збудував собачу будку
показати весь коментар
05.03.2017 15:14 Відповісти
То вже матимеш звідки скавуліти.
показати весь коментар
05.03.2017 15:26 Відповісти
Тим, хто краде - хоч зверху, хоч знизу - зігнити в одній камері.
Бо толку не буде ніколи
показати весь коментар
05.03.2017 15:25 Відповісти
Усі в нашій країні крадуть.
показати весь коментар
05.03.2017 15:44 Відповісти
Шаг за шагом Аваков хочет уничтожить лесную отрасль.
показати весь коментар
05.03.2017 15:38 Відповісти
Шо це формулировка куме?Лесное дело!
-Мабуть Аваков Андропова почитывает,у того Лукове було,Цибуляна справа,тобто
показати весь коментар
05.03.2017 15:42 Відповісти
на Тернопільщині рубаються варварськими методами ліси вікових дубів і буків.Старі люди говорять що навіть німецькі "окупанти" а пізніше червонопузі комуняки такого собі не дозволяли як теперішні жАди...
показати весь коментар
05.03.2017 16:17 Відповісти
А для чого, розумнику, лісники ліс саджають, вирощують і оберігають??? Для того, щоб потім зрубати. Твої "старі люди" були шмаркачами, коли тут німці багатовікові дуби пиляли і в Німеччину вивозили.
показати весь коментар
05.03.2017 16:33 Відповісти
угу..а голова тобі для того щоб туди свинячу ковбасу запихати і підарку носити...ти із якого поверху пишеш лісник недороблений...
показати весь коментар
05.03.2017 16:51 Відповісти
Мені голова, вилупку йододефіцитний, щоб таких дебілів, як ти, нахрен посилати!
показати весь коментар
05.03.2017 16:54 Відповісти
ну то видно твій свинячий рівень...зарийся і не смерди...
показати весь коментар
05.03.2017 16:57 Відповісти
Вказуй своєму таткові, недоношене! Наступного разу хай презерватив натягує, щоб таких як ти не плодити!
показати весь коментар
05.03.2017 17:01 Відповісти
мій тато вже у іншому світі..а ти смерд дегенеративний вже договорися..тобі скоро до лікаря...
показати весь коментар
05.03.2017 17:04 Відповісти
Тобі ще скоріше до ветеринара.
показати весь коментар
05.03.2017 17:05 Відповісти
знайди собі наперед гарного лікаря бажано онколога...будеш ще ображати буде біда і твоїм рідним...так що заспокійся приречений..цей день ти надовго запам'ятаєш...
показати весь коментар
05.03.2017 17:09 Відповісти
До ветернара вали - нехай евтаназію зробить.
показати весь коментар
05.03.2017 17:21 Відповісти
не трать даремно час на дурниці..
показати весь коментар
05.03.2017 18:12 Відповісти
Ліс такий же важливий страттегічний ресурс як нафта та газ. Його багато років "пиляють" і експортують в якості сировини. А хто заважає нашим лісівникам залучати інвестиції для організації виробнитв по переробці того самого кругляку. Ось, наприклад, картина експорту за останні роки - "http://centris.com.ua/2017/03/02/lisi-roditsya/ ".
показати весь коментар
06.03.2017 08:12 Відповісти
Я Ж ГОВОРИЛ!
https://censor.net/news/430980/zaderjannyh_na_rivnenschine_sotrudnikov_leshoza_o_kotoryh_soobschal_avakov_osvobodili
показати весь коментар
07.03.2017 03:03 Відповісти
https://censor.net/news/430980/zaderjannyh_na_rivnenschine_sotrudnikov_leshoza_o_kotoryh_soobschal_avakov_osvobodili

Что теперь пропердишь, а, рюкзаков?
показати весь коментар
07.03.2017 08:18 Відповісти