11123 відвідувача онлайн

"Відчувається страх відповідальності", - Беца про виступ Росії в Гаазькому суді

Як передає Цензор.НЕТ, про це прес-секретар Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца написала у Твіттері.

"Сьогодні в Гаазі виступає РФ. Той самий наратив, маніпуляції, брехня. І відчувається страх відповідальності. Але все в житті як бумеранг", - написала вона.

Сьогодні в Гаазі виступає РФ. Той самий наратив, маніпуляції, брехня. І відчувається страх відповідальності. Але все в житті як бумеранг

- Mariana Betsa (@Mariana_Betsa) 7 березня 2017 р.
Також читайте: Представник МЗС РФ намагається довести в Гаазі, що в Україні відбувся "силовий переворот", який призвів до "громадянської війни"

Як повідомляли, 16 січня 2017 року Україна подала позов у Міжнародний суд ООН для притягнення Російської Федерації до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації під час її незаконної агресії проти України. Позов подано в рамках Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Слухання в Міжнародному суді ООН у Гаазі (Нідерланди) за позовом України тривають 6-9 березня 2017 року. Україна представляє аргументи 6 і 8 березня, Росія - 7 і 9 березня. Позов на 45 сторінках опубліковано на сайті суду.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Необхідно залучити міжнародну спільноту до перекриття постачання зброї Росією бойовикам на Донбас, - Луценко
Топ коментарі
+23
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
07.03.2017 14:13 Відповісти
+16
Не поможет- там клиника полная.

"Чувствуется страх ответственности", - Беца о выступлении России в Гаагском суде - Цензор.НЕТ 1938
показати весь коментар
07.03.2017 14:29 Відповісти
+14
"Чувствуется страх ответственности", - Беца о выступлении России в Гаагском суде - Цензор.НЕТ 1750
показати весь коментар
07.03.2017 14:35 Відповісти

Завантаження...