10809 відвідувачів онлайн
5 068 23

Застосування переговорної процедури при закупівлі Нацполіцією автомобілів Mitsubishi є законним, - аудиторська служба

Державна аудиторська служба вважає законним застосування переговорної процедури при закупівлі Національною поліцією автомобілів із гібридною силовою установкою Mitsubishi Outlander PHEV.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі МВС.

У листі аудиторської служби наголошується, що державна установа "Центр обслуговування підрозділів Нацполіціі" входить у загальну систему Нацполіціі.
Серед основних напрямків діяльності центру - обслуговування і забезпечення центрального органу управління Нацполіціі і міжрегіональних територіальних органів необхідними матеріально-технічними ресурсами, а також закупівлі зазначених ресурсів для поліції.


"Таким чином, додатково надані матеріали свідчать про правомірне використання Центром обслуговування переговорної процедури при закупівлі автомобілів спеціального призначення з гібридною силовою установкою Mitsubishi Outlander PHEV або еквівалента", - сказано в ньому.
Лист направлено Нацполіціі у відповідь на її лист про надання інформації за фактом закупівлі.
Пізніше міністр Аваков обговорив з главою корпорації Mitsubishi зниження ціни для автомобілів, що поставляються МВС. Кількість авто збільшилася з 635 до 733.
Топ коментарі
+12
А лексусы мусорам не нужно? Когда страна еле выживает, народ не может себе позволить нормально питаться, армия за счет волонтеров держится, Сабаков своим мусорам тачки по миллиону покупает
показати весь коментар
11.03.2017 00:11 Відповісти
+7
Гибридный президент, гибридная война, гибридный прокурор, гибридные судьи, гибридные мусора на гибридных иномарках... Нужно уже страну переименовывать...
показати весь коментар
11.03.2017 00:17 Відповісти
+7
На кой хер им такие авто? У нас ***** богатая страна? Ментовка это что, самая важная структура, что бы им такое покупать? Хотя дурацкий вопрос, для нашей провластной ****** цепные псы как раз самое важное сейчас, нужно подольше у корыта продержаться.
показати весь коментар
11.03.2017 05:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
выведите из дебрей демократщины, обясните - переговорная процедура
"при закупке Национальной полицией автомобилей с гибридной силовой установкой Mitsubishi"
это что?
показати весь коментар
11.03.2017 00:06 Відповісти
Авакяна на нары гниду!
показати весь коментар
11.03.2017 00:09 Відповісти
А лексусы мусорам не нужно? Когда страна еле выживает, народ не может себе позволить нормально питаться, армия за счет волонтеров держится, Сабаков своим мусорам тачки по миллиону покупает
показати весь коментар
11.03.2017 00:11 Відповісти
Гибридный президент, гибридная война, гибридный прокурор, гибридные судьи, гибридные мусора на гибридных иномарках... Нужно уже страну переименовывать...
показати весь коментар
11.03.2017 00:17 Відповісти
Зачем переименовывать расию?
показати весь коментар
11.03.2017 00:24 Відповісти
нужно - в мордор и с маленькой заглавной буквы.
показати весь коментар
11.03.2017 00:32 Відповісти
Можна повернути стару назву - московія.
показати весь коментар
11.03.2017 00:36 Відповісти
можна, але ж після того шо вони зробили і роблять
в мене е великі сумніви, шо заслуговують.
показати весь коментар
11.03.2017 00:42 Відповісти
Проте буде автентично ))
показати весь коментар
11.03.2017 00:49 Відповісти
Краще-тартарiя.
показати весь коментар
11.03.2017 01:20 Відповісти
Ні, то все черкеси, дагестанці, калмики, узбеки та інші. Мордва живе в московії. Та й словник вже є ))
Применение переговорной процедуры при закупке Нацполицией автомобилей Mitsubishi является законным, - Аудиторская служба - Цензор.НЕТ 1493
показати весь коментар
11.03.2017 01:26 Відповісти
Нажились сцуки и в наглую оправдываются.
показати весь коментар
11.03.2017 00:24 Відповісти
Нафиг им Митсубиси? Хай Таврию закупают. Толку с них, как с дохлого козла
показати весь коментар
11.03.2017 00:26 Відповісти
Кто-то проводил аудит по поводу того, как много выбросов СО2 наэкономили полицейские Приусы, которые в большинстве своем и двух лет откатать не успели?
показати весь коментар
11.03.2017 00:41 Відповісти
На кой хер им такие авто? У нас ***** богатая страна? Ментовка это что, самая важная структура, что бы им такое покупать? Хотя дурацкий вопрос, для нашей провластной ****** цепные псы как раз самое важное сейчас, нужно подольше у корыта продержаться.
показати весь коментар
11.03.2017 05:27 Відповісти
прикинь сколько там украдено)
показати весь коментар
11.03.2017 07:19 Відповісти
мусороа как вызывали чувство омерзения, так и вызывают, во всяком случае до тех пор, пока их возглавляет сволочной, невыдержанный, хамовитый любитель антиквариата.
показати весь коментар
11.03.2017 06:58 Відповісти
мусора не люди(с) авакоф
показати весь коментар
11.03.2017 07:20 Відповісти
Форсировать Сенсы, поддержать отечественного производителя, всё равно большинство Митсубиси угробят за год, полтора, конечно не принимая в расчет авто, которые будут возить высокопоставленные попки.
показати весь коментар
11.03.2017 06:59 Відповісти
И опять ЗРАДА ЗРАДНАЯ ! Когда вы ,зрадофилы , уже заткнетесь?
показати весь коментар
11.03.2017 07:24 Відповісти
а в де тут перемога?
показати весь коментар
11.03.2017 07:46 Відповісти
Когда такие шестерки как ты, висеть вниз ногами будете.
показати весь коментар
11.03.2017 08:08 Відповісти
От этих "примусов", рюкзаками попахивает за километр.
показати весь коментар
11.03.2017 08:07 Відповісти