10251 відвідувач онлайн
4 340 17

Генпрокуратура і СБУ розпочали перевірку "Київпастрансу"

Служба безпеки України і Генеральна прокуратура почала перевірку фінансово-господарської діяльності комунального підприємства "Київпастранс".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт "Київпастрансу".
"13 березня поточного року Служба безпеки України та Генеральна прокуратура України розпочали перевірку господарської та фінансової діяльності комунального підприємства "Київпастранс" за минулі роки.
КП "Київпастранс" готове до співпраці з СБУ та Генеральною прокуратурою та іншими контролюючими органами. Зі свого боку ми будемо сприяти проведенню детальної перевірки для виявлення будь-яких проявів корупції", - йдеться в повідомленні.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Перший заступник голови СБУ Демчина попросив НАБУ відкрити кримінальне провадження і перевірити інформацію ЗМІ про його незаконне збагачення, - Гітлянська. ДОКУМЕНТ
Топ коментарі
+2
Займитесь кличком, он автопарк на ул. Васильковская продал.
показати весь коментар
13.03.2017 13:31 Відповісти
+2
Данунах такое даже днем показывать...
показати весь коментар
13.03.2017 13:44 Відповісти
+1
це функції цих органів?.... пастранс зазрожує безпеці україни?
показати весь коментар
13.03.2017 13:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
О! Приятно читать!
показати весь коментар
13.03.2017 13:22 Відповісти
це функції цих органів?.... пастранс зазрожує безпеці україни?
показати весь коментар
13.03.2017 13:22 Відповісти
Экономическая безопасность есть забота этих органов в том числе
показати весь коментар
13.03.2017 13:30 Відповісти
яка економічна безпека?!..... розжалувать, нах і в ато!!!.... тільки не для того, щоб здати свою зброю сепаратистам, як сбу зробило в 14-му році, а повернути те що здали!
показати весь коментар
13.03.2017 13:57 Відповісти
прокуратура, сбу - усиление
показати весь коментар
13.03.2017 13:35 Відповісти
Ага, скоро СБУ будет проверять платные туалеты.
По стране сепары толпами ходят, а этим заняться нечем.
показати весь коментар
13.03.2017 13:52 Відповісти
так вони ж і застрелити можуть.... а пастранс можна на бабки нахлобучить.... законів же в україні немає!
показати весь коментар
13.03.2017 14:00 Відповісти
Знаем мы эти проверки!!
показати весь коментар
13.03.2017 13:25 Відповісти
На знаньня творчості Кобзаря?
показати весь коментар
13.03.2017 13:28 Відповісти
Давно пора...только не СБУ, а НАБУ его проверять должно.
Сотрудникам платят минималку, при этом транжирят (воруют) бабло на всякой лабуде.
показати весь коментар
13.03.2017 13:28 Відповісти
Займитесь кличком, он автопарк на ул. Васильковская продал.
показати весь коментар
13.03.2017 13:31 Відповісти
"Киевпастранс" - ну и название?!
Киевские пассивные трансы...
показати весь коментар
13.03.2017 13:32 Відповісти
Генпрокуратура и СБУ начали проверку "Киевпастранса" - Цензор.НЕТ 1818
показати весь коментар
13.03.2017 13:37 Відповісти
Данунах такое даже днем показывать...
показати весь коментар
13.03.2017 13:44 Відповісти
..невже вона пісі хоче?
показати весь коментар
13.03.2017 13:49 Відповісти
конечно, в масквабаде с главной "писей" встречалась
показати весь коментар
13.03.2017 13:50 Відповісти
Как это Вы посмели великое хйло назвать какой то писей!
показати весь коментар
13.03.2017 13:56 Відповісти