8907 відвідувачів онлайн

КС почав розгляд конституційності деяких норм закону про е-декларування

Конституційний Суд почав розгляд конституційності окремих положень закону "Про запобігання корупції".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини, засідання розпочалося о 10:00.
Таким чином, КС почав розгляд справи за конституційним поданням 48 депутатів Верховної Ради про відповідність Конституції (конституційності) окремих положень закону "Про запобігання корупції" та ст. 366-1 Кримінального кодексу.
Ініціатори звернення просять КС визнати неконституційними деякі норми закону про електронне декларування, зокрема норму про декларування доходів родичів чиновників.
Також депутати просять КС скасувати можливість притягнення чиновників до кримінальної відповідальності за зумисне подання недостовірних відомостей у електронній декларації.

Читайте також: Перевірки декларацій сьогодні проводяться в ручному режимі, - НАЗК
Топ коментарі
+2
А прикиньте если этот "суд" вынесет решение, что Е-декларирование не соответствует конституции?
показати весь коментар
14.03.2017 11:14 Відповісти
+1
Та ясен пень, шо усе, шо против шоблы - то и неконституционно. Срочно отменить закон!
показати весь коментар
14.03.2017 11:14 Відповісти
+1
Что эти бандиты могут рассматривать,они полностью дискредитированы и давно должны сидеть по тюрьмам !
показати весь коментар
14.03.2017 11:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А прикиньте если этот "суд" вынесет решение, что Е-декларирование не соответствует конституции?
показати весь коментар
14.03.2017 11:14 Відповісти
Так оно и будет. Сейчас скажут что вся коррупция из-за простого люда, типа пусть они и заполняют декларации.
показати весь коментар
14.03.2017 11:16 Відповісти
обєктивно нічого це не змінить, навіть якщо таке рішення буде прийняте, оскільки вже ВСЯ країна "наочно" переконалась ху із ху....й думаю ні в кого немає сумнівів що "статки" дружинбратівсестер будуть рости пропорційно до часу каденції народних, міністрів й т.д.
єдине по чому це завдать удару це по репутації Порошенка й ряду чиновників...для громадян впринципі любе рішення не буде мати жодного значення
показати весь коментар
14.03.2017 12:41 Відповісти
Та ясен пень, шо усе, шо против шоблы - то и неконституционно. Срочно отменить закон!
показати весь коментар
14.03.2017 11:14 Відповісти
Что эти бандиты могут рассматривать,они полностью дискредитированы и давно должны сидеть по тюрьмам !
показати весь коментар
14.03.2017 11:15 Відповісти
А кто же их посадит?
показати весь коментар
14.03.2017 11:15 Відповісти
Украинский народ запросто может их посадить и при чём даже на кол !!!
показати весь коментар
14.03.2017 11:17 Відповісти
Проблема как раз и состоить у том, шо нема в значимых количествах такого явления, как украинский нарот, а есть преимущественно одно население.
показати весь коментар
14.03.2017 11:19 Відповісти
Это УВЫ так ,но уверен ,что хватит а сотни тысяч активных и неравнодушных граждан,чтобы прекратить гастроли цирка,под названием"Украинская власть" а может для этого понадобится и меньшее количество людей ...
показати весь коментар
14.03.2017 11:22 Відповісти
Да,начали рассматривать,а мы посадок ждем.
показати весь коментар
14.03.2017 11:27 Відповісти
Все понятно:
1) норму о декларировании доходов родственников чиновников - отменить;
2) никакой уголовной ответственности за подачу заведомо недостоверных ведомостей в электронной декларации.

Еще забыли отменить свободный доступ к е-декларациям - негоже всякому быдлу знать, как хозяева живут...
Кстати, а как хфамилии этих 48 м...даков, которые обратились в КС?
показати весь коментар
14.03.2017 11:45 Відповісти
Коррупционеры беспокоятся о законно-наворованном, как бы не уплыло....Посмотрим что выдаст коррупционный КС.
показати весь коментар
14.03.2017 12:07 Відповісти
Нормы Евросоюза не соответствуют украинской проституции.
показати весь коментар
14.03.2017 12:11 Відповісти
где-то мы уже это проходили..................аааааааааа, вспоминаем выхолощенный закон о люстрации и его блестящее выполнение то же будет и с декларациями.............нищие чинуши и их сказочно богатые родственники