9562 відвідувача онлайн

Авдіївка знову залишилася без електрики, - ДСНС

В Авдіївці (Донецька область) знову відключено подачу електроенергії.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Державну службу з надзвичайних ситуацій (ДСНС), 14 березня внаслідок бойових дій було пошкоджено високовольтну лінію електропередач на 110 кВ "Макіївська 1 - АКХЗ №2". У підсумку припинено електропостачання міста та 11 населених пунктів Ясинуватського району.
Станом на 18:00 централізоване водопостачання Авдіївки здійснюється самопливом. Теплопостачання міста здійснюється у штатному режимі за рахунок Авдіївського коксохімічного заводу (температура повітря в квартирах - 20-25 градусів).
Планують залучити генераторні установки ДСНС для забезпечення електроенергією об'єктів соціально-побутової сфери, які не мають власних систем резервного електроживлення.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ЗСУ вдалося відтіснити бойовиків від Авдіївки і створити буферну зону, - прес-офіцер 72-ї ОМБР

Нагадаємо, 13 березня голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив про повне відновлення подачі електроенергії в Авдіївку.
Топ коментарі
+19
Местной вате полезно без электричества малехо посидеть...
показати весь коментар
14.03.2017 18:53 Відповісти
+17
Авдеевка снова осталась без электричества, - ГСЧС - Цензор.НЕТ 7226
показати весь коментар
14.03.2017 18:57 Відповісти
+14
Зато блокаду Петя убрал, вагоны один за одним полетели в Лугодонию...

Похоже эта песня будет без конца - Украина обеспечивает Лугодонию всем необходимым, а Лугодония за это воюет с Украиной. Еще и пленных надеются от Лугодонии получить. Да с какой стати?! Нет смысла Лугодонии в чем-то Украине уступать, если Украина и так сама им все валит.
показати весь коментар
14.03.2017 19:08 Відповісти

Завантаження...