6843 відвідувача онлайн

Авдіївка знову залишилася без електрики, - ДСНС

В Авдіївці (Донецька область) знову відключено подачу електроенергії.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Державну службу з надзвичайних ситуацій (ДСНС), 14 березня внаслідок бойових дій було пошкоджено високовольтну лінію електропередач на 110 кВ "Макіївська 1 - АКХЗ №2". У підсумку припинено електропостачання міста та 11 населених пунктів Ясинуватського району.
Станом на 18:00 централізоване водопостачання Авдіївки здійснюється самопливом. Теплопостачання міста здійснюється у штатному режимі за рахунок Авдіївського коксохімічного заводу (температура повітря в квартирах - 20-25 градусів).
Планують залучити генераторні установки ДСНС для забезпечення електроенергією об'єктів соціально-побутової сфери, які не мають власних систем резервного електроживлення.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ЗСУ вдалося відтіснити бойовиків від Авдіївки і створити буферну зону, - прес-офіцер 72-ї ОМБР

Нагадаємо, 13 березня голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив про повне відновлення подачі електроенергії в Авдіївку.
Топ коментарі
+19
Местной вате полезно без электричества малехо посидеть...
показати весь коментар
14.03.2017 18:53 Відповісти
+17
Авдеевка снова осталась без электричества, - ГСЧС - Цензор.НЕТ 7226
показати весь коментар
14.03.2017 18:57 Відповісти
+14
Зато блокаду Петя убрал, вагоны один за одним полетели в Лугодонию...

Похоже эта песня будет без конца - Украина обеспечивает Лугодонию всем необходимым, а Лугодония за это воюет с Украиной. Еще и пленных надеются от Лугодонии получить. Да с какой стати?! Нет смысла Лугодонии в чем-то Украине уступать, если Украина и так сама им все валит.
показати весь коментар
14.03.2017 19:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Местной вате полезно без электричества малехо посидеть...
показати весь коментар
14.03.2017 18:53 Відповісти
не-а! она размножатьсИ начинаИт!
показати весь коментар
14.03.2017 18:54 Відповісти
У нас у владі сидять дебіли! Скільки разів мають терористи обірвати ЛЕП, щоб влада протягнула підземний електрокабель та накрила його бетонними плитами?
показати весь коментар
14.03.2017 18:55 Відповісти
Можно и полёвку протянуть
показати весь коментар
14.03.2017 19:01 Відповісти
Не поможе.
показати весь коментар
14.03.2017 19:05 Відповісти
ти не в темі, на цій авдіївці бабла мона відмити - офшори відпочивають.
показати весь коментар
14.03.2017 19:29 Відповісти
Почему бы им не выйти на митинг и не поблагодарить Путлера за спасение их от бандеровского электричества и от бандеровской воды? Ах, да, эту нишу прочно удерживает крымская вата!
показати весь коментар
14.03.2017 19:09 Відповісти
нє, вони вийшли на мітинг за припинення бльокади.
показати весь коментар
14.03.2017 19:29 Відповісти
Собираться толпой при угрозе обстрелов - самоубийство. Значит, точно знали, что обстрела не будет. Надо среди участников митинга провести конкурс на лучшее исполнение гимна Украины. Приз -амнистия. Остальных - на принудительное рытье окопов и другие полезные работы.
показати весь коментар
14.03.2017 19:36 Відповісти
розмінування
показати весь коментар
14.03.2017 20:12 Відповісти
Да,дабы просветление наступило.
показати весь коментар
14.03.2017 19:16 Відповісти
А в Донецке и Луганске есть электричество ? Есть и свет и вода , и все дармовое . А должно быть наоборот , если бы настоящий хозяин и патриот был бы президентом ...
показати весь коментар
14.03.2017 20:00 Відповісти
Можете эту тему закрепить и обновлять ежедневно, числа меняя...
показати весь коментар
14.03.2017 18:53 Відповісти
Авдеевка снова осталась без электричества, - ГСЧС - Цензор.НЕТ 6657
показати весь коментар
14.03.2017 19:06 Відповісти
А в ОРДЛО то хоть эл.энергия поставляется или нет из-за этого? Уж очень пережовываю - кармильцы без эл.энергии не смогут нас кормить.
показати весь коментар
14.03.2017 18:53 Відповісти
А нельзя сепарастов случайно так незаметно километриков на 30 в сторону любимого ими пуйлостана подвинуть?
показати весь коментар
14.03.2017 18:54 Відповісти
Не только льзя, но и надо.
показати весь коментар
14.03.2017 19:02 Відповісти
Такпутіннападе.
показати весь коментар
14.03.2017 19:07 Відповісти
а торгувати тоді як?
показати весь коментар
14.03.2017 19:30 Відповісти
опять челобитную торговым партнерам писать будут?...ну, главное шо Донецк со светом...
показати весь коментар
14.03.2017 18:54 Відповісти
А як в 14-му році все добре розпочиналось: Рехверендум,путенпамаги,хватит кармить Украину,наснислишут!

Ото тепер і сидіть без світла,придурки!
показати весь коментар
14.03.2017 18:54 Відповісти
Пора Президенту Украины Пете прекратить вылизывать ванючую педафильную сраку Ху... лу и ответить ударом на удар . Они оставляют без тепла и электричества наших , мы должны оставить Донецк без воды - пусть потонут в гавне .
показати весь коментар
14.03.2017 18:54 Відповісти
пока в плане говна решило падло шоколадное со Львовом эксперимент поставить
показати весь коментар
14.03.2017 18:56 Відповісти
Там такая же ситуация с Мариуполем. Если дырявые захотят то оставят город без света и воды.
показати весь коментар
14.03.2017 20:21 Відповісти
И подключать не надо. Незачем там кисельТВ смотреть по ящику. И так сумасшедшие.
показати весь коментар
14.03.2017 18:54 Відповісти
наша песня хороша начинай сначала... Уже раз 10 за последний месяц, Авдеевка то оставалсь без электричества то восстаноавливали, то обесточивали то восстанавливали... И так почти каждый день...
Но шоколадному насрать на это, он не собирается отодвинуть террористов от Авдеевки, что бы не обстреливали город, ему главное выслужиться перед пуйлом и деблокировать блокаду с оккупантами
показати весь коментар
14.03.2017 18:55 Відповісти
Вож жебривский заработал.
показати весь коментар
14.03.2017 18:57 Відповісти
Конечно.Он что зря туда приехал "бросив"свой бизнес.
показати весь коментар
14.03.2017 19:18 Відповісти
Серьезно?Не переживай!Его лекарства включили в список в поставки в ордло.
показати весь коментар
14.03.2017 19:21 Відповісти
"Пошла жара. В Кривом Торце через разогнанный редут каждые 5-10 минут ездят поезда с углем"
https://elise.com.ua/2017/03/14/poshla-zhara-v-krivom-tortse-cherez-razognannyj-redut-kazhdye-5-10-minut-ezdyat-poezda-s-uglem/

Ну, и где же там хваленые партизаны с подрывом рельс?
показати весь коментар
14.03.2017 18:56 Відповісти
И тут кстати сегодняшний пистешь Гидранта:
16:06https://censor.net/video_news/431959/nikakoyi_torgovoyi_deyatelnosti_s_zahvachennymi_predpriyatiyami_na_okkupirovannyh_territoriyah_ne_budet
показати весь коментар
14.03.2017 18:57 Відповісти
Мітинг на підтримку блокади ОРДЛО у Полтаві: протестувальники озвучили свої вимоги до влади

Навпроти будівлі Полтавської облдержадміністрації палають шини. Саме в такий спосіб місцеві громадські активісти протестують проти припинення блокади ОРДЛО, вимагаючи від влади реальних дій, аби підтримати добровольців, яких затримали правоохоронці на станції Кривий Торець, Донецької області.

Авдеевка снова осталась без электричества, - ГСЧС - Цензор.НЕТ 9303
показати весь коментар
14.03.2017 20:14 Відповісти
Перепутал темы.
показати весь коментар
14.03.2017 19:26 Відповісти
та то нічого, головне, що торгові партнери шоколадного бариги знову фінансуються з кишень українців
показати весь коментар
14.03.2017 18:57 Відповісти
Авдеевка снова осталась без электричества, - ГСЧС - Цензор.НЕТ 7226
показати весь коментар
14.03.2017 18:57 Відповісти
Спам не по теме.
показати весь коментар
14.03.2017 19:21 Відповісти
Вата - ватой, но неужели наши ,,доценты с кандидатами,, под предводительством элит не могут придумать как запитать по электрике, по воде и газу Авдеевку независимо от лугандонии ? Или латать и перелатывать, выпрашивая на коленях ,,добро,, на ремонт от сепаров - это самое наше.
показати весь коментар
14.03.2017 18:59 Відповісти
А навіщо?
показати весь коментар
14.03.2017 18:59 Відповісти
Це ж вони там сьогодні ввечері без Кісельова та Соловйова будуть сидіти! Яке неподобство!
показати весь коментар
14.03.2017 18:59 Відповісти
Авдеевка снова осталась без электричества, - ГСЧС - Цензор.НЕТ 8589
показати весь коментар
14.03.2017 18:59 Відповісти
Оце я сиджу в пєчалі! Зі світлом ватани будуть сидіти та вата-тв дивитися про хунту,а от якщо світла немає, то ватани тоді плодитись будуть!
Що гарніше,я й не знаю навіть!
показати весь коментар
14.03.2017 19:03 Відповісти
Подпишите петицию об увеличении лимита электроэнергии по льготной цене для пользователей с электроплитами:
https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1036
показати весь коментар
14.03.2017 19:03 Відповісти
Треба петицію про повернення старих тарифів.
показати весь коментар
14.03.2017 19:06 Відповісти
Х зними, якось пофігу.
показати весь коментар
14.03.2017 19:04 Відповісти
І де ж тоді фронт, якщо поліція в центрі Києва краще екіпірована за солдатів на фронті?

Авдеевка снова осталась без электричества, - ГСЧС - Цензор.НЕТ 6275
показати весь коментар
14.03.2017 19:06 Відповісти
Зато блокаду Петя убрал, вагоны один за одним полетели в Лугодонию...

Похоже эта песня будет без конца - Украина обеспечивает Лугодонию всем необходимым, а Лугодония за это воюет с Украиной. Еще и пленных надеются от Лугодонии получить. Да с какой стати?! Нет смысла Лугодонии в чем-то Украине уступать, если Украина и так сама им все валит.
показати весь коментар
14.03.2017 19:08 Відповісти
Х_ровий вальцман, - Х_рові,його, бізнес-партнери !!!
показати весь коментар
14.03.2017 19:09 Відповісти
Какая неожиданность.
Авдеевка снова осталась без электричества, - ГСЧС - Цензор.НЕТ 1252
показати весь коментар
14.03.2017 19:10 Відповісти
Да, навідмивають "баблосиків" в Авдіївці цинічні бариги зі своїми "торговими партнерами". Походу вони вже "вашлі ва вкус".
показати весь коментар
14.03.2017 19:10 Відповісти
В этой теме и слова уже не переставляют... Числа только меняют.
показати весь коментар
14.03.2017 19:11 Відповісти
Авдеевка снова осталась без электричества, - ГСЧС - Цензор.НЕТ 8952
показати весь коментар
14.03.2017 19:13 Відповісти
"Эта музыка будет вечна..."(с).
показати весь коментар
14.03.2017 19:16 Відповісти
https://www.facebook.com/RadioSvoboda.Org/videos/10154620671336843/

https://www.facebook.com/RadioSvoboda.Org/?hc_ref=PAGES_TIMELINE Радіо Свобода зараз у прямому ефірі.

https://www.facebook.com/RadioSvoboda.Org/?fref=ts#

День добровольців. Марш у Києві
показати весь коментар
14.03.2017 19:17 Відповісти
Одна рыжая башка а вертит страной и презиком как хочет...
показати весь коментар
14.03.2017 19:31 Відповісти
Упоротая русней вата все равно считает,что ВСУ обстеляло...С такой завидностью восстанавливают за бюджетные деньги..Кто хозяин того коксохима??Ахметов??
показати весь коментар
14.03.2017 19:41 Відповісти
Нову лінію протягти не є проблемою. Тільки тоді бабла не накосиш. А так -то є клондайк, головне з «торговими партньорами» домовитись і вчасно відстібати їм бабло.
показати весь коментар
14.03.2017 19:57 Відповісти