9275 відвідувачів онлайн
9 276 29

Ляшко вимагає, щоб Парубій залишив засідання РНБО і відкрив Раду

У залі Верховної Ради після закриття засідання залишилися депутати і представники Нацгвардії.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко зажадав, щоб спікер ВР повернувся із засідання РНБО, яке проходить в цей момент, і відкрив засідання парламенту.

Читайте також: Сироїд закрила ранкове засідання ВР
Топ коментарі
+10
ПЕТУХ закукарекал !!! Гнида продажная !!! ...
показати весь коментар
15.03.2017 11:05 Відповісти
+8
Это агония власти.
показати весь коментар
15.03.2017 11:11 Відповісти
+3
А что там делают представители Нацгвардии?
показати весь коментар
15.03.2017 11:07 Відповісти

Завантаження...