Ляшко вимагає, щоб Парубій залишив засідання РНБО і відкрив Раду
У залі Верховної Ради після закриття засідання залишилися депутати і представники Нацгвардії.
Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко зажадав, щоб спікер ВР повернувся із засідання РНБО, яке проходить в цей момент, і відкрив засідання парламенту.
Топ коментарі
+10 виталий луцюк #378809
показати весь коментар
15.03.2017 11:05 Відповісти Посилання +8 Tatyana Pomolova
показати весь коментар
15.03.2017 11:11 Відповісти Посилання +3 Tierre
показати весь коментар
15.03.2017 11:07 Відповісти Посилання
...