"Нам потрібен національний круглий стіл з участю Президента", - Єгор Соболєв
"Коли люди в формі української поліції показують всій країні приклад порушення закону в головному центрі представницької демократії - це удар по правах і свободах усіх. Нам негайно потрібен національний круглий стіл з участю Президента, лідерів політичних сил, громадських організацій для знаходження цивілізованих виходів з ситуації. Лідери церков могли би стати модераторами такої дискусії. Не забуваймо - Росія атакує нас іззовні і зсередини. Після Євромайдану та анексії Криму ми дізналися, що частина російських агентів вдягалися в форму "Беркуту". Ми зараз бачимо таке саме перевдягання в форму нової української поліції та Національної гвардії. Причому повністю погоджуюся, що кожен парламентарій України має діяти в інтересах людей з дотриманням всіх стандартів етики і демократії".
[Зображення недоступне]