10223 відвідувача онлайн

Закликаємо міжнародних партнерів ввести санкції проти російських компаній, які співпрацюють з експропрійованими підприємствами на Донбасі, - МЗС

Про це на брифінгу повідомила речник МЗС Мар'яна Беца, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.
"Ми закликаємо наших партнерів у контексті рішення РНБО ввести санкції щодо російських підприємств, які будуть вести торги з експропрійованими українськими підприємствами", - сказала Беца.

Вона зазначила, що позиція України полягає в тому, що санкції щодо Росії необхідно не тільки підтримувати, але і підсилювати в цілому.

Нагадаємо, 15 березня Рада національної безпеки і оборони (РНБО) ухвалила рішення тимчасово припинити переміщення вантажів через лінію розмежування в зоні збройного конфлікту на Донбасі. Президент України Петро Порошенко заявив, що винятком повинні бути тільки гуманітарні вантажі українських і міжнародних гуманітарних організацій.

16 березня Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким офіційно ввів у дію ухвалене прийняте в середу Радою нацбезпеки і оборони (РНБО) рішення про початок транспортної блокади Донбасу.
Топ коментарі
+9
Цинізм вищого гатунку--Блокада до повернення підприємств Ахметки))0 І не пари з вуст про повернення Даунбаса, звільнення заручників, припинення вогня ))))
показати весь коментар
17.03.2017 15:28 Відповісти
+7
Сотни тысяч людей, которые потеряли все свое имущество и вынуждены были покинуть свои дома нашего будкостроителя совершенно не интересовали и не интересуют.
показати весь коментар
17.03.2017 15:22 Відповісти
+5
А МЗС не закличе "українську" владу припинити гешефт на крові з Даунбасом )))
показати весь коментар
17.03.2017 15:26 Відповісти

Завантаження...