8403 відвідувача онлайн
5 344 38

Бойовики обстріляли патруль місії ОБСЄ біля Ясинуватої Донецької області 17 березня

Бойовики обстріляли патруль Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці в Європі (СММ ОБСЄ) в районі Ясинуватої Донецької області 17 березня.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в опублікованому 18 березня звіті СММ ОБСЄ, передають Українські Новини.
Повідомляється, що напередодні 5 членів патруля ОСБЕ здійснювали моніторинг дотримання "режиму тиші" в районі Ясинуватої.
Ближче до опівдня спостерігачі почули постріл зі стрілецької зброї.
"Всі присутні негайно сховались із північного боку автомобілів місії. Спостерігачі визначили, що постріл був зроблений в напрямку з півдня на північний схід. Поки вони сідали в автомобілі, то почули ще один постріл зі стрілецької зброї за 100-200 м на південь", - йдеться у звіті.

Також повідомляється, що після цього всі присутні покинули цей район, ніхто зі спостерігачів не постраждав.
Топ коментарі
+25
Боевики обстреляли патруль миссии ОБСЕ возле Ясиноватой Донецкой области 17 марта - Цензор.НЕТ 9294
показати весь коментар
18.03.2017 14:22 Відповісти
+14
[Зображення недоступне] Як міссія ОБСЄ може, щось помітити ???
показати весь коментар
18.03.2017 14:24 Відповісти
+10
А если продолжает нести, потыкайте в него копьем.
показати весь коментар
18.03.2017 14:26 Відповісти

Завантаження...