Бойовики обстріляли патруль місії ОБСЄ біля Ясинуватої Донецької області 17 березня
Бойовики обстріляли патруль Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці в Європі (СММ ОБСЄ) в районі Ясинуватої Донецької області 17 березня.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в опублікованому 18 березня звіті СММ ОБСЄ, передають Українські Новини.
Повідомляється, що напередодні 5 членів патруля ОСБЕ здійснювали моніторинг дотримання "режиму тиші" в районі Ясинуватої.
Ближче до опівдня спостерігачі почули постріл зі стрілецької зброї.
"Всі присутні негайно сховались із північного боку автомобілів місії. Спостерігачі визначили, що постріл був зроблений в напрямку з півдня на північний схід. Поки вони сідали в автомобілі, то почули ще один постріл зі стрілецької зброї за 100-200 м на південь", - йдеться у звіті.
Також повідомляється, що після цього всі присутні покинули цей район, ніхто зі спостерігачів не постраждав.
Топ коментарі
+25 Беларусь
показати весь коментар
18.03.2017 14:22 Відповісти Посилання +14 Ігор Сірко
показати весь коментар
18.03.2017 14:24 Відповісти Посилання +10 Антип61
показати весь коментар
18.03.2017 14:26 Відповісти Посилання