9710 відвідувачів онлайн

"Росія досі не виконала жодного пункту Мінських домовленостей", - МЗС

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила прес-секретар Міністерства закордонних справ (МЗС) України Мар'яна Беца.

"Змушені вкотре констатувати, що Росія досі не виконала жодного пункту Мінських домовленостей. Очевидно, що абсолютно відсутня політична воля Москви їх виконувати.

Ситуація на Донбасі залишається вкрай напруженою. Збільшується кількість збройних провокацій проти підрозділів Збройних Сил України з боку бойовиків незаконних збройних формувань (НЗФ) за підтримки Російської Федерації. Щоденно з боку підтримуваних Росією бойовиків фіксуються десятки обстрілів. При цьому активно використовується артилерія, міномети, броньовані автомобілі, реактивні системи залпового вогню "Град", - зазначила представник МЗС.

Читайте також: Закликаємо міжнародних партнерів ввести санкції проти російських компаній, які співпрацюють з експропрійованими підприємствами на Донбасі, - МЗС

"Постійні порушення Російською Федерацією Мінських домовленостей підривають зусилля України і міжнародної спільноти, спрямовані на відновлення миру і безпеки в окремих районах Донецької і Луганської областей.

Події останнього місяця стали показовою демонстрацію з боку Кремля наміру продовжувати курс на ескалацію розпочатого Росією збройного конфлікту та небажання дотримуватися взятих на себе зобов'язань", - підкреслила Беца.

Нагадаємо, Мінські домовленості були підписані 12 лютого 2015 року.
Топ коментарі
+11
наивные.
"Договора, которые подписывает Россия,не стоят бумаги,на которой они написаны"
Бисмарк
показати весь коментар
18.03.2017 21:39 Відповісти
+7
"Россия до сих пор не выполнила ни одного пункта Минских договоренностей", - МИД - Цензор.НЕТ 4719
показати весь коментар
18.03.2017 21:39 Відповісти
+6
Интересно сколько лет будет продолжаться это ******** пэрэмырие при котором каждый день ,КАЖДЫЙ ***** ДЕНЬ гибнут или получают ранения
наши ребята НИ ЗА ХЕР СОБАЧИЙ!!! Одно дело это получать ранения или отдавать жизнь за родину это когда освобождаешь сёла , города , свою землю от мразей , а другое дело это когда тупо погибаешь от артобстрела сидя в окопах, блиндажах лишь потому што у Барыги манечка пэрэмирия *****..
показати весь коментар
18.03.2017 21:47 Відповісти

Завантаження...