3837 відвідувачів онлайн
3 516 19

У столиці впродовж місяця працюватиме пересувний флюорограф, - КМДА

Усі охочі до 19 квітня можуть обстежитися в столиці на пересувному цифровому флюорографі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Микола Поворозник.

"У рамках Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на туберкульоз міська влада ініціювала проведення місячника, коли кожен охочий зможе обстежитися завдяки пересувному цифровому флюорографу. Під час обстеження пацієнт отримає довідку за його результатами та в разі потреби кваліфіковану консультацію лікаря-фтизіатра. Загальний час обстеження та консультації займає максимум 15 хвилин", - розповів посадовець.

За його словами, такі обстеження допоможуть максимально охопити киян діагностуванням та володіти реальною ситуацією щодо захворюваності на туберкульоз у місті. "Уже визначено графік роботи пересувних цифрових флюорографів, згідно з яким охоплено найбільш людні місця всіх районів міста. Я закликаю кожного бути уважним до свого здоров'я та пройти профілактичне флюорографічне обстеження", - додав Поворозник.

Також читайте: Невакцинована дворічна дитина померла від туберкульозу у Вінниці, - МОЗ

Графік роботи пересувних цифрових флюорографів:
20.03.2017 - Контрактова площа (біля пам'ятника Петру Сагайдачному), Подільський р-н;
21.03.2017 - ринок «Автозапчастини» ТОВ «Парк-Сервіс», бульвар Перова, 19-А, Дніпровський р-н;
21.03.2017 - ринок «Троєщина», вул. Електротехнічна, 2-А; Деснянський р-н;
22.03.2017 - КП «Володимирський ринок», вул. Антоновича, 115 Голосіївський р-н;
23.03.2017 - ПрАТ «Ринок Оболонь», вул. Героїв Дніпра, 41, Оболонський р-н;
24.03.2017 - ринок ТДВ «Універсам № 12», вул. Жолудєва, 4, Святошинський р-н;
24.03.2017 - РДА Солом'янського р-ну, проспект Повітрофлотський, 41;
28.03.2017 - ринок ТОВ «Елерон», бульвар Кольцова, 12, Святошинський р-н;
29.03.2017 - ринок ТОВ ТД «Дніпро», бульвар Кольцова, 12, Святошинський р-н;
29.03.2017 - ТОВ «БЕРКОМ» ринок «Березняки», вул. Миколайчука, 4, Дніпровський р-н;
03.04.2017 - ТОВ «Явір-95», вул. Тимошенка, 14-А, Оболонський р-н;
04.04.2017 - ринок «Мостицький», проспект Правди, 3-А, Подільський р-н;
06.04.2017 - ТОВ «Дарницький ринок», вул. Ялтинська, 5, Дарницький р-н;
07.04.2017 - ринок «Виноградар», вул. В. Порика, 2, Подільський р-н;
12.04.2017 - ТОВ «НІСЕК» ринок «Позняки», вул. Ревуцького, 12/1, Дарницький р-н;
18.04.2017 - ТОВ «Печерський ринок», Печерська площа, 1, Печерський р-н;
19.04.2017 - КП «Житній ринок», вул. Верхній Вал, 16, Подільський р-н.
Топ коментарі
+6
Хоть не передвижной крематорий.
От пархатой банды всего можно ожидать.
показати весь коментар
21.03.2017 00:49 Відповісти
+4
Vedana... Подивіться уважно - апарат один, робота за графіком. На одне обстеження 15 хв.тобто за годину 4 пацієнта. За 6 годинний робочий день -24 пацієнта. За анонсований місячник це близько 720 пацієнтів... І це на увесь багатомільйонний Київ?!...😕
показати весь коментар
21.03.2017 01:30 Відповісти
+2
Цікаво,на яких недоумкуватих лохів розрахована ця "радість" від "Жити по новому"?.. Один флюорограф на увесь Київ... Це або я тупий,або лижі не їдуть ?... 😕😕😕
показати весь коментар
21.03.2017 00:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хоть не передвижной крематорий.
От пархатой банды всего можно ожидать.
показати весь коментар
21.03.2017 00:49 Відповісти
показати весь коментар
21.03.2017 01:02 Відповісти
Цікаво,на яких недоумкуватих лохів розрахована ця "радість" від "Жити по новому"?.. Один флюорограф на увесь Київ... Це або я тупий,або лижі не їдуть ?... 😕😕😕
показати весь коментар
21.03.2017 00:51 Відповісти
там и здоровый может что-то подхватить
показати весь коментар
21.03.2017 00:55 Відповісти
Саша, что то вы поменяли резко позицию ?
показати весь коментар
21.03.2017 00:59 Відповісти
Да, он пишет под несколькими никами. Это один из них. По моему он профессиональный провокатор.
показати весь коментар
21.03.2017 09:13 Відповісти
Він не один. Але не всі готові піти в поліклініку, взяти талончик, почекати в черзі, а потім піти до лікаря.
показати весь коментар
21.03.2017 01:06 Відповісти
"Летучий рентгенец"... Гречку закупили б может бы и народ подтянулся а так всего лишь какое-то обследование на туберкулез... Мне кажется только образованное общество сможет что-то сменить в этой стране!! Вопрос: где его взять???
показати весь коментар
21.03.2017 01:10 Відповісти
Ведана в Канаді беруть талончик у ввічливоі та постійно посміхаючоіся тітоньки в реєстратурі і йдуть до лікаря?)
показати весь коментар
21.03.2017 01:12 Відповісти
https://www.facebook.com/Stanislav.Rechynskyy?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf Станислав Речинский
Был вечером в больнице на Харьковском массиве. Она не переполнена. Она затоплена телами. В коридорах терапии -- так называемые "сидячие" места, потому что палаты давно забиты. В одном только маленьком коридоре насчитал трех хрипящих стариков, которые вряд ли протянут до утра. Естественно, все нужно покупать. Индийская умиральня, а не больница. Вероятно, есть тут и свои маленькие "матери Терезы". Но вряд ли они спасут этот наш мир. В Европе проблема со старением населения. У нас, похоже, этой проблемы не будет

Только текст ектеньи нужно доработать. Так как с "безболезненной" кончиной у большинства не получится, то хотя бы "быстрой"? Местная сансара начинается в ободранной школе с психопатами-учителями, а заканчивается в этой районной умиральне. Между ними -- кривая, переполненная маршрутка, ковыляющая по разбитой дороге. И если мы хотим изменить вот эту нашу вселенную, то начинать нужно именно со школы и больницы. И не забыть про дорогу между ними
показати весь коментар
21.03.2017 01:20 Відповісти
Vedana... Подивіться уважно - апарат один, робота за графіком. На одне обстеження 15 хв.тобто за годину 4 пацієнта. За 6 годинний робочий день -24 пацієнта. За анонсований місячник це близько 720 пацієнтів... І це на увесь багатомільйонний Київ?!...😕
показати весь коментар
21.03.2017 01:30 Відповісти
До речі, запитання до Бублика ... Поясни мені свідомому, як це можна тобі бути одночасно собі і другом і в друзях? Це що,така нова форма.... Ну ти мене зрозумів..😁😁😁
показати весь коментар
21.03.2017 01:37 Відповісти
блуждающий флюорограф..
показати весь коментар
21.03.2017 01:47 Відповісти
Пример "реформ" от секты "життя по-новому". Вместо того, чтобы поликлиники были обеспечены всем необходимым, они устраивают шоу, дебилы.
показати весь коментар
21.03.2017 05:01 Відповісти
Будет стоять на входе АП, "просвечивать" на наличие оружия и взрывных материалов!
показати весь коментар
21.03.2017 06:29 Відповісти
Все правильно,... Как в каком-то зачуханном африканском селе....
показати весь коментар
21.03.2017 08:00 Відповісти
В Киеве эта медицинская услуга не является дефицитной. Поэтому больше смысла было бы в том, чтобы отправить установку туда, куда стационарная флюорография не доходит - в села. Но, видимо, важнее устроить показуху, чем получить реальные результаты.
показати весь коментар
21.03.2017 11:05 Відповісти
Киевлянам хватает чернобыльской радиации.
Она никуда не делась из молочных продуктов, овощей и ягод.
Сама флюорография небезопасна,
поскольку пациент не знает, с какой силой его облучают.
А потом ничего не докажешь.
Это у шидов называется "управляемая медицина".
Сами-то они ходят только к своим проверенным врачам, и знают почему.
показати весь коментар
21.03.2017 13:58 Відповісти