6514 відвідувачів онлайн
43 996 218

Спецслужби Росії використовують Савченко втемну. Це факт, - Тандіт

Радник голови СБУ Юрій Тандіт заявив, що спецслужби країни-агресора РФ використовують народного депутата Надію Савченко "втемну".

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це він сказав у ефірі одного з українських каналів, коментуючи її останню поїздку в окупований Донецьк до терористів.
"Багато хто ще сподівається, що вона не є завербованим агентом РФ, спецслужб Росії, але її використовують втемну - і це факт", - сказав Тандіт.
За його словами, насправді фактично через неї заходять російські спецслужби і намагаються дискредитувати й українську владу, й Україну як державу.
"Є конкретні факти - вона туди приїжджала, вона говорила про те, що бореться за звільнення заручників. На жаль, ситуація в цьому випадку не покращилася, списки, які вона опублікувала, вони якраз нам тільки певних труднощів завдала", - зауважив Тандіт.
Він додав, що її поїздки в Донецьк - провокативні.
Відповідаючи на питання про те, чи буде СБУ ініціювати зняття із Савченко депутатської недоторканності, Тандіт сказав: "Ми тільки можемо зібрати матеріали в рамках чинного законодавства і передати їх, наприклад, у ГПУ. Ми співпрацюємо з ГПУ, серед іншого і в рамках кримінального провадження, пов'язаного зі злочинами в Донецьку і Луганську. У рамках цього кримінального провадження її і допитували".

Нагадаємо, що 24 лютого на YouTube оприлюднено відеозапис відвідування народним депутатом Надією Савченко українських полонених на окупованому Донбасі.

Раніше бойовики "ДНР" заявили, що керівник українського центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан та депутат Верховної Ради України Надія Савченкоприбули на окуповану територію Донецької області "відвідати українських військовополонених".

27 лютого СБУ опитала Рубана в зв'язку з фактом порушення ним порядку перетину лінії розмежування, а згодом скасувала дозвіл Рубану на перетин лінії зіткнення. У свою чергу, Рубан назвав рішення СБУ "помстою за Савченко".

Сама Савченко пізніше розповіла, що потрапила на окуповану територію в обхід пунктів пропуску, але переходила без супроводу Рубана.
Топ коментарі
+14
Она этого не замечает? Маловероятно...
показати весь коментар
21.03.2017 11:48 Відповісти
+13
Надежда Савченко возмущена тем, что Кабмин не включил ее в перечень товаров, которые можно перемещать через линию разграничения с ОРДЛО.

показати весь коментар
21.03.2017 11:49 Відповісти
+11
Спецслужбы России используют Савченко втемную. Это факт, - Тандит - Цензор.НЕТ 3838
показати весь коментар
21.03.2017 12:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Очень сомневаюсь что в темную, в темную можно попользовать дурачка эпизодами, 1,2,3 раза, а тут очевидная системная работа, даю 99 из 100, что Гадюша прекрасно знает с какого огорода овощ.
показати весь коментар
21.03.2017 13:51 Відповісти
Та шо вы на Гадю пялитесь. Гадя - это тряпичная кукла, надетая на руку сестры ее , Веры.
Спецслужбы России используют Савченко втемную. Это факт, - Тандит - Цензор.НЕТ 3667
показати весь коментар
21.03.2017 13:55 Відповісти
когда хоть "Героя Украины" отберете публично??????????????стыдоба за таких хероев! за солдат на передовой обидно.
показати весь коментар
21.03.2017 14:00 Відповісти
Может Надя и работает на ФСБ, главное, что гримёры на телеканалах из СБУ. Когда Надя засветилась на newsone, как ведущая, то её макияж напомнил боевой раскрас команчей, но акцент был сделан на усы, такие же аккуратненькие, как у поэта Лермонтова. Тут же:" Зульфия, ты плакала? - Как ты догадался? - У тебя усы мокрые". Или же Рабинович, который на пару с Тукой бегает по телеэфирам, как Моисей с евреями по пустыне. Последний раз он так был напудрен, что напомнил вампира из голливудского ужастика, такой потешный вид полностью уничтожил его пафос выступления. И то правда - что хочет упырь? только крови, остальное прикрытие. Так что можно нагнать жути на людей, напугать, застращать, но стоит только громко при этом испортить воздух и морок исчезает - смех лучшее средство от негодяев.
показати весь коментар
21.03.2017 14:02 Відповісти
Народный депутат Надежда Савченко считает, что власть в Украине имеет "неукраинскую кровь".
Об этом она заявила в эфире телеканала News One, отвечая на вопрос от русскоязычной жительницы Кривого Рога Людмилы Григорьевны.
Скандальный диалог на своей странице в Facebook навел директор Украинского еврейского комитета Эдуард Долинский.https://www.obozrevatel.com/politics/02714-gitlerovskie-zamashki-savchenko-oskandalilas-iz-za-evrejskogo-voprosa.htm
показати весь коментар
21.03.2017 14:03 Відповісти
Чому вона ще до цього часу депутат?Де відповідальність політичної сили яка її провела в Верховну Раду? Де СБУ? Чому ще не відкрита справа про зраду? І таких багато чому....
показати весь коментар
21.03.2017 14:07 Відповісти
если человека используют втёмную - то он просто дебил
показати весь коментар
21.03.2017 14:13 Відповісти
мужика надо
с большим достоинством
показати весь коментар
21.03.2017 14:17 Відповісти
з бітою?
показати весь коментар
21.03.2017 14:33 Відповісти
Чтоб в ведро не помещалось, все остальное не подходит, будет создавать только ветер
показати весь коментар
21.03.2017 14:46 Відповісти
Как завуалировано он ее дурой назвал! И ведь он прав.
показати весь коментар
21.03.2017 14:44 Відповісти
А як з цим бути . В пятницю міністр МЗС Росії Лавров віддав наказ - розблокувати ОРДЛО , в понеділок підлеглі мінстра ВС України Авакяна його виконали. Чи не є це викорастання "в темну" ?.
показати весь коментар
21.03.2017 14:52 Відповісти
Да забудьте вы уже про эту фуфлогниду...
показати весь коментар
21.03.2017 15:00 Відповісти
не похоже,чтобы эта дамочка и её сестричка не осозновали это.Вероятней всего,Савченко завербовали ещё до её удивительного плена.
показати весь коментар
21.03.2017 17:26 Відповісти
россия использует моск тандита фтёмную. Надюха - жги!
показати весь коментар
21.03.2017 18:44 Відповісти
Короче чекисты играют в подкидную дурочку..
показати весь коментар
21.03.2017 18:46 Відповісти
Скоро у Верховній Раді замість плаката "Свободу Наді" очікується плакат "Надю у клітку"....Да,кастрюлеголовые?
показати весь коментар
22.03.2017 10:09 Відповісти
Сторінка 3 з 3