5724 відвідувача онлайн
3 397 38

Антикорупційна прокуратура довела до суду понад півсотні справ, - Холодницький

Спеціалізована антикорупційна прокуратура станом на сьогодні довела до суду понад півсотні справ.

Про це заявив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ZIK.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Адвокат Насірова просить Луценка і Холодницького припинити кримінальне переслідування голови ДФС

Голова САП розповів про хід окремих гучних справ, зокрема, голови ЦВК та головного санлікаря України. "Щодо Охендовського слідство триває. Термін продовжено до 14 квітня. У нас на завтра запланована нарада з детективами в цій справі. Я підкреслюю, на момент оголошення підозри були достатні підстави вважати, що ця особа може бути причетною до скоєння злочину. Я цю відповідальність щодо Охендовського взяв на себе, я підписав підозру без детективів. Якщо детективи зараз виконають вказівки і доведуть провину, буде складено акт. На це і дають відповідні терміни", - розповів про хід розслідування Назар Холодницький.
Керівник САП також розповів, на якому етапі розслідування справи щодо головного санітарного лікаря України Святослава Протаса. За словами Назара Холодницького, на той момент, коли затримали пана Протаса, для цього були достатні підстави, зокрема, відеозаписи. Незважаючи на те, що на відео не було зафіксовано прямої вказівки надавати гроші для власної вигоди.

Також читайте: Суд визнав Охендовського потерпілим від дій детективів НАБУ, - прес-секретар ГПУ Сарган

"Коли підозру вручили, коли відбулася акція стосовно санлікарів, доказова база, на жаль, не довела провини тих осіб у скоєнні цього злочину", - зазначив керівник САП і додав, що доказів для складання обвинувального акта не вистачило.
Голова САП також назвав п'ять справ, які вважає найважливішими для свого відомства: "Насіров, Охендовський, ОПЗ, ОГКХ, "Укрнафта".
Топ коментарі
+13
И? Сколько крыс посажено?
показати весь коментар
21.03.2017 23:06 Відповісти
+8
Де вироки, де засудженні?? Де конфіскат??? ))))
показати весь коментар
21.03.2017 23:08 Відповісти
+7
це звісно, круто, я пишаюся !

а хто ж сидить з олігархічно-клептократичного клану?
показати весь коментар
21.03.2017 23:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
И? Сколько крыс посажено?
показати весь коментар
21.03.2017 23:06 Відповісти
Де вироки, де засудженні?? Де конфіскат??? ))))
показати весь коментар
21.03.2017 23:08 Відповісти
Довести можно по разному. Если дело в суде, то почему не взялись за судей ?
показати весь коментар
21.03.2017 23:09 Відповісти
це звісно, круто, я пишаюся !

а хто ж сидить з олігархічно-клептократичного клану?
показати весь коментар
21.03.2017 23:09 Відповісти
Посадили налоговика, который прижал нашего петрушку за офшоры когда-то
показати весь коментар
21.03.2017 23:15 Відповісти
отож бо й воно - схоже, далі черга Парасюка
показати весь коментар
21.03.2017 23:27 Відповісти
Антикоррупционная прокуратура довела до суда более полусотни дел, - Холодницкий - Цензор.НЕТ 1430
показати весь коментар
21.03.2017 23:29 Відповісти
Наталі, ви мене на каву запросили чи на мацу?
показати весь коментар
21.03.2017 23:32 Відповісти
Выбирай сам, но маца безалкогольная...
показати весь коментар
21.03.2017 23:45 Відповісти
чого хоче жінка, того хоче бог )
показати весь коментар
21.03.2017 23:57 Відповісти
Тогда петрушке не поможет ничто и будет - Любишь медок, люби и холодок!" - орали бухие пчелы, вытаскивая из берлоги медведя на снег....
показати весь коментар
21.03.2017 23:33 Відповісти
Дай боже щоб було так але більше скидається на те що будемо цю гниду терпіти ще 2 роки-
вже стільки всього проковтнули (Іловайск, Дебальцево, ДАП)

якщо вже створимо хунти, то потрібно хоча б робити те що каже Степан Хмара:
....................................................................................................
......До перезавантаження влади ( перевиборів Президента і
парламенту) потрібно змусити ВРУ ухвалити: "Закон про тимчасово
окуповані території" і "Закон про вибори ВРУ."
"Закон про
тимчасово окуповані території" - це рамковий концептуальний,
політико-правовий документ, який по-перше, юридично визначає наявний
факт захоплення частини території України, шляхом воєнної агресії
іноземною державою - РФ. По-друге, те, що цей окупаційний стан
тимчасовий. По-третє, що Україна ніколи не змириться з окупацією
будь-якої частини своєї території і буде намагатися звільнити її всіма
наявними засобами: дипломатичними, економічними, воєнними.
Закон не повинен бути обтяжений зайвими деталями і механізмами про деокупацію.
Це завдання інших документів. В законі про вибори потрібно вказувати, в
будь-якому випадку, персоніфікацію партійного кандидата в конкретному
виборчому окрузі, зниження прохідного бар"єру до 3%, кримінальну
відповідальність за порушення виборчого закону і виборчого процесу.
Після ухвалення цих двох важливих законів потрібно приступати до
перезавантаження влади через вибори. Звісно, що ні Порошенко, ні його
орки в парламенті добровільно на це не підуть. Потрібен масовий,
цілеспрямований тиск на ВРУ через БАГАТОТИСЯЧНЕ ПІКЕТУВАННЯ, ЯКЕ ПТРІБНО
ПОЧИНАТИ ВЖЕ З 21 БЕРЕЗНЯ. В регіонах організувати тиск (пікетування)
обласних рад, обладміністрацій з вимогою приймати рішення на підтримку
вищезгаданих законів.
Днями ряд організацій, які вважають себе
націоналістичними ухвалили Маніфест про спільні дії. Ось вони повинні
бути в авангарді таких активних кроків, бо без таких дій, їхні
маніфести перетворяться в мильні бульбашки. Тому, до дій!
19 березня 2017 року
показати весь коментар
21.03.2017 23:42 Відповісти
А суд их все запорол. Аминь.
показати весь коментар
21.03.2017 23:10 Відповісти
Антикоррупционная прокуратура довела до суда более полусотни дел.

Довела до суда и отпустила.
показати весь коментар
21.03.2017 23:14 Відповісти
не ту контору гринпис назвали
показати весь коментар
21.03.2017 23:19 Відповісти
Антикоррупционная прокуратура довела до суда более полусотни дел, - Холодницкий - Цензор.НЕТ 1012
показати весь коментар
21.03.2017 23:57 Відповісти
Хахаха! Главное качество подачи материалов и соответствие букве закона! холодницкий пусть отчитается скольких посадили по их представлению? А то потом винят суд, а сами разваливают дело корявой подачей.
показати весь коментар
21.03.2017 23:14 Відповісти
вранье, назовите 50 вип клиентов категории А?посчитай баланс вашего содержания к вашей продуктивности , вы банально косите бабло зарплат, и обещаете обещать дальше, это же не ваша фишка, не забирайте бренд барыги ...
показати весь коментар
21.03.2017 23:16 Відповісти
А суды довели дела до ручки.
показати весь коментар
21.03.2017 23:18 Відповісти
бригадный подряд
показати весь коментар
21.03.2017 23:23 Відповісти
Да, это точно.
показати весь коментар
21.03.2017 23:26 Відповісти
Ну так пресса должна регулярно осветить все 50 дел. По Насирову не довела, потому что взбунтовались народные *******. Впечатление, что ни одного не довела.
показати весь коментар
21.03.2017 23:23 Відповісти
show must go on !
показати весь коментар
21.03.2017 23:24 Відповісти
А суды сидят и ждут занос бабла...
показати весь коментар
21.03.2017 23:25 Відповісти
Ой, а шож такое шо мы ничего не знаем? Может все дело в том, что ловят клерков средней руки вместо большой рыбки?
показати весь коментар
21.03.2017 23:25 Відповісти
ну, еще никто никого не поймал...
завести дело, громко объявить, рукожопо состряпать подання, передать в суд, который затем оправдает - это не фокус...
показати весь коментар
21.03.2017 23:30 Відповісти
Антикоррупционная прокуратура довела до суда более полусотни дел, - Холодницкий - Цензор.НЕТ 6280
показати весь коментар
21.03.2017 23:26 Відповісти
за два года в сухом остатке (затраты на набу и сап - сумма конфискованного) - одни убытки...
грустно, девушки...
показати весь коментар
21.03.2017 23:34 Відповісти
Антикоррупционная прокуратура довела до суда аж более полусотни дел среди 10 миллионов коррупционеров при власти.
показати весь коментар
21.03.2017 23:37 Відповісти
https://www.facebook.com/taras.zahorodniy?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf Тарас Загородний

Уважаемые народные депутаты!
Отмените, пожалуйста, этот бред с бесконечными проверками от инспекциями труда бизнеса, который итак еле еле дышит в стране. Ведь, когда разъярённые люди приду к вам, то они не будут разбираться, что вы за этот бред Гройсмана - Ревы проголосовали не глядя.
Даже не сомневайтесь, что эта сладкая парочка будет на вас пальцем показывать.

https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fbuh.ligazakon.ua%2Fnews%2F2017%2F3%2F20%2F157650.htm&h=ATON5cBqHloe5xl59XgPTu0V_fFYjaR-Bx5BKyfviGsjQ8pEsomdpclz_GH9Ig7-**********************************************************************&enc=AZNo2buAoCoU8wFvKz1w44ec7Cdq-HrjSr93uHuY98rlPlym4-Mh3mWueVpyFmqLYE5O7Hvecv0bY2a9ofPLupJJYOYFUqk2tJ_s3ZiKB5hUlNGGPZKFO-oJEHzfNt8FH5x4tdNn-rjO1cT-igHQnYdI-QsxJDzfkw3XEPFrrX_JmJfyOUHkURRHiQKXgwnP28kLpe6Rn0RN2XMS9kIBnWQa&s=1 Торговое предприятие за неоформленных работников получило штраф более чем 2 млн грн - Бухгалтер.UA
показати весь коментар
22.03.2017 00:41 Відповісти
Ну да,довела,но довела в таком состоянии что любой адвокат-недоучка рассыпал дела при первом же заседании в суде.
показати весь коментар
22.03.2017 06:04 Відповісти
холодецкий, і хто сів із затриманих?
як завжди баблоси отримали і відпустили
показати весь коментар
22.03.2017 07:03 Відповісти
Ці імпотенти довели справи до суду, і які з тріском провалилися і всі корупціонери на волі і отримали ще й компенсацію.
показати весь коментар
22.03.2017 08:42 Відповісти
ПОЛСОТНИ - это что? Он не могут посчитать? 51 или 57 - это учат в младших классах! Каждое дело - огромные миллионы и судьбы людей, а у них "более 50-ти" 0_0 Может пора поконкретнее?
...
Словно в Союзе былом пионеров
Порасплодилось отрядов святых.
Анти, простите, коррупционеров.
Мочат коррупцию прямо под дых.

Сыпятся градом лихие удары,
Но, с удивлением видит народ,
Месяц за месяцем голые нары.
Ну, а борьба все идет и идет…

Грустно на сердце ура-патриота.
Только «нэ вмэрла», народ свой любя.
Сила украинской мысли полета.
И подсказала - сажайте СЕБЯ!

Ярых борцов тут теперь легионы.
Всяких полиций, НАБУ, ГПУ…
Даром ли писаны наши законы?
Пусть посажают друг друга в тюрьму....
(полностью стихотворение: http://chtoikak.vsego.net/stihi/112-ukraine/1174-antikorruptsionery Антикоррупционеры )
Антикоррупционная прокуратура довела до суда более полусотни дел, - Холодницкий - Цензор.НЕТ 6695
показати весь коментар
22.03.2017 08:54 Відповісти
если по простому сказать - то результата ноль целых хрен десятых. да по другому и быть не могло.
проскочила инфа, что за ублюдочно-барыжных хозяев Украины собирается взяться комиссия сената США. если это правда, то там будут результаты расследования и работы, в отличии от карманных шавок шоколадного сцаря.
показати весь коментар
22.03.2017 08:55 Відповісти
Самое громкое дело Марушевской и то развалилось в суде.
показати весь коментар
22.03.2017 11:10 Відповісти