10 дітей потрапили в лікарню на Миколаївщині з гострою шлунково-кишковою інфекцією
У Миколаївській області 10 дітей дошкільного віку потрапили в лікарню з гострою шлунково-кишковою інфекцією, передає Цензор.НЕТ. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив прес-секретар управління охорони здоров'я Миколаївської ОДА Юрій Багрянцев.
"З кишковою інфекцією звернулися до медиків 10 дітей. Усіх обстежили, троє вже вдома. Вік дітей - від 3 до 5 років. Уже відомо, що це ротавірусна інфекція. Думаю, через 3-4 дні дітей випишуть", - зазначив він.
За словами Багрянцева, зараз дитячий садок, у який ходили діти, працює. "У дитячому садку все обстежено, небезпеки для дітей немає. Причини отруєння нам поки невідомі", - сказав він.