9463 відвідувача онлайн
2 678 15

Україна озброїться досвідом Словенії в реформуванні лісового господарства

Меморандум про співпрацю в сфері лісового господарства підписали з директором Лісової служби Словенії Дам'ян Ораземом.

Українські фахівці перейматимуть досвід Словенії в питанні вдосконалення і реформування вітчизняного лісового господарства. Відповідний меморандум про співпрацю підписали з директором Лісової служби Словенії Дам'ян Ораземом. Про це повідомила тимчасова виконувачка обов'язки голови Держлісагентства Христина Юшкевич у Фейсбуці, пише znaj.ua.

Вона розповіла, що під час зустрічі словенські колеги робили акцент на комплексному впровадженні реформ у лісовому господарстві. Правила, на їхню думку, повинні бути єдиними для всіх лісокористувачів.
"Меморандум також передбачає співпрацю з питань охорони і захисту лісів, лісової генетики, досліджень ґрунтів та екології, впровадження наближеного до природи лісівництва, збереження біорізноманіття лісів, зменшення впливу змін клімату й адаптації до його змін у лісовому секторі, зокрема заходів щодо попередження стихійних лих, впровадження ефективних і екологобезпечних технологій для лісоуправління і підвищення кваліфікації лісівників, підвищення екологічної обізнаності суспільства, освіти й розвитку екологічної культури населення з питань збалансованого лісоуправління", - зазначила Юшкевич.
Топ коментарі
+5
ніякий досвід тут не допоможе, поки в Карпатах рулить зграя балогів, мертвечуків і шуфричів
показати весь коментар
22.03.2017 14:23 Відповісти
+1
А лісове господарство залишилося? Ще не все вивезли?
показати весь коментар
22.03.2017 14:25 Відповісти
+1
Не поможет уже. Смотрел сегодня интересную програмку - как кругляк везут,а по документам дрова.
показати весь коментар
22.03.2017 14:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
*Украина вооружится опытом Словении в...*-фраза так построена. что я сразу подумал про фронт, армию.
показати весь коментар
22.03.2017 14:21 Відповісти
ніякий досвід тут не допоможе, поки в Карпатах рулить зграя балогів, мертвечуків і шуфричів
показати весь коментар
22.03.2017 14:23 Відповісти
Україні потрібно доброго хазяіна!!А ця зграя бариг зведе країну на нівець!
показати весь коментар
22.03.2017 14:35 Відповісти
...а хто на Поліссі "рулить"...ніодного дуба не лишилося ніоднієї сосни "ділової" ...одні "спічки" яким ще рости й рости щоб вони на щось толкове стали схожі ...саранча іпана
показати весь коментар
22.03.2017 15:05 Відповісти
А лісове господарство залишилося? Ще не все вивезли?
показати весь коментар
22.03.2017 14:25 Відповісти
Не поможет уже. Смотрел сегодня интересную програмку - как кругляк везут,а по документам дрова.
показати весь коментар
22.03.2017 14:27 Відповісти
таке можливе лише в країні де переша особа держави "бореться" з корупцією і очолює ії
показати весь коментар
22.03.2017 14:32 Відповісти
Чем, Чем, Чем? опытом Словении. Не, вы гони.те, тут только лес и получил бесвиз.
показати весь коментар
22.03.2017 14:28 Відповісти
Может не надо было разрешать вывоз кругляка , в обмен на подачки из ЕС , для начала .
показати весь коментар
22.03.2017 14:30 Відповісти
АГДЕ ЖЕ ЕТОТ ЛЕС УЖЕ НЕТ ВОРУГИ
показати весь коментар
22.03.2017 14:32 Відповісти
вооружится опытом Словении в реформировании лесного хозяйства

Бурштыновое хозяйство реформировали?
Реформируют и лесное.
.
показати весь коментар
22.03.2017 15:04 Відповісти
....что будете теперь у них потихому пилить ЛЕС ?????))))))
показати весь коментар
22.03.2017 15:14 Відповісти
за три года"опытных" грабителей.которых нанимали барыги для очистки карманов украинского народа , в сфере экономического развития,экономики .медицины.ж/д транспорта,строительства дорог...Украины полный абзац...со словенским опытом.будет украинскому лесу .который уже в реанимации , скорый конец...
показати весь коментар
22.03.2017 15:30 Відповісти
Во всей Словении леса меньше чем в Ровенской области например.
показати весь коментар
22.03.2017 15:38 Відповісти
там еще лес остался ? непорядок