4152 відвідувача онлайн

Суддю Чауса апеляційний суд залишив під вартою без права внести заставу

Арешт продовжено до 8 квітня.

Колегія Апеляційного суду Києва на засіданні 23 березня, розглянувши апеляційну скаргу в інтересах підозрюваного судді Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса, обрала йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, при цьому скасувавши можливість внесення застави, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу суду.

"Ухвалу слідчого судді Солом'янського районного суду Києва від 18 січня 2017 року - скасувати; постановити нову ухвалу, якою клопотання старшого детектива Національного антикорупційного бюро України про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо підозрюваного Чауса М.О. - задовольнити частково; обрати підозрюваному Чаусу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою", - йдеться в рішенні Апеляційного суду.

Також читайте: Процедуру екстрадиції в Україну судді Чауса розпочато, - антикорупційної прокурор Молдови Морарь

Також розглянувши апеляційну скаргу, судова колегія з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Києва постановила, зокрема оновити захиснику, який діє в інтересах Чауса, термін на оскарження відповідної ухвали слідчого судді Солом'янського райсуду від 18 січня.
Топ коментарі
+4
Все судьи Украины коррумпированные воры и подлежат тотальной посадке !
показати весь коментар
24.03.2017 15:16 Відповісти
+4
Диснейленд продолжается, Плуто будет судить Мики Мауса Чауса.
показати весь коментар
24.03.2017 15:18 Відповісти
+3
может быть, я что-то пропустил:
так судья чаус в молдове убежище ищет!
кого на данный момент судят ?
показати весь коментар
24.03.2017 15:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Все судьи Украины коррумпированные воры и подлежат тотальной посадке !
показати весь коментар
24.03.2017 15:16 Відповісти
и подлежат тотальной сдаче на органы.
показати весь коментар
24.03.2017 15:55 Відповісти
Не дай Бог ,там в каждой клеточке вирус подлости,воровства и предательства !
показати весь коментар
24.03.2017 16:31 Відповісти
Диснейленд продолжается, Плуто будет судить Мики Мауса Чауса.
показати весь коментар
24.03.2017 15:18 Відповісти
Первый случай относительно людей в мантии.Да вы что поверить не могу.
показати весь коментар
24.03.2017 15:22 Відповісти
Циркова вистава триває, одне дійство змінює інше, але сенс незмінний, імітація бурхливої діяльності ))))
показати весь коментар
24.03.2017 15:24 Відповісти
Судью Чауса апелляционный суд оставил под стражей без права внести залог - Цензор.НЕТ 2226
показати весь коментар
24.03.2017 15:29 Відповісти
может быть, я что-то пропустил:
так судья чаус в молдове убежище ищет!
кого на данный момент судят ?
показати весь коментар
24.03.2017 15:35 Відповісти
Судью Чауса апелляционный суд оставил под стражей без права внести залог - Цензор.НЕТ 1982
показати весь коментар
24.03.2017 15:40 Відповісти
морда лица не та
показати весь коментар
24.03.2017 15:45 Відповісти
Спустили всех собак, а ведь совсем недавно, именно его ставили на самые громкие заказные дела, причем по указке самих богов непродаваемых офшоров. Именно Чаус судил всех неугодных. Тогда, своей продажностью и свояковщиной, он власть вполне устраивал, то что же поменялось?
показати весь коментар
24.03.2017 15:48 Відповісти
на кончузаспу нах
показати весь коментар
24.03.2017 15:56 Відповісти
...а Журило выпустили, снизив залог со 100 до 12 млн., а с3.14здил 300...красота...
показати весь коментар
24.03.2017 15:53 Відповісти
его так до пенсии подтягивают.
дело тянется, и чаус , в это время, не бедствует... и судьям хорошо, и чаусу.
потом выйдет на пенсию и с присвистом пошлёт всех нах! да и дело все сроки давности исчерпает.
вот такие у нас "реформированные" суды, малята! и где искать справедливости после рек пролитой крови, на волне которой вынесло нынешнюю власть?
показати весь коментар
24.03.2017 16:02 Відповісти
Под залог - плохо...
Под стражу - плохо...
Может взять залог и оставить под стражей?... Знаю, тоже плохо...