11067 відвідувачів онлайн
4 510 20

Нелегальних копачів бурштину затримали в Житомирській області

В Житомирській області правоохоронці затримали групу нелегалів-копачів бурштину, передає Цензор.НЕТ. Про це повідомили в прес-службі ГУ Національної поліції в Житомирській області.

24 березня трьох чоловіків, віком 29-48 років, поліцейські виявили у лісовому масиві поблизу с. Шебедиха у ході відпрацювання місць можливого ведення незаконного промислу.

Читайте також: Держгеонадра звертатиметься до всіх правоохоронних органів щодо блокування легалізації ринку бурштину

У порушників вилучено мотопомпу, пожежні рукави, сачки, лопати, металевий штир та інше. На місці події працювала слідчо-оперативна група Олевського відділення поліції. З' ясовуються усі обставини та особи порушників.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. Попередня кваліфікація події - ст. 15 (Замах на злочин) та ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. Чоловікам може загрожувати як штраф, так і обмеження чи позбавлення волі на строк до 3 років.
Топ коментарі
+4
Житомирщина, Новоград-Волынский рн, с.Броники Мусор,сами знаете откуда, уже валят на поля недалеко от трассы. Нелегальных копателей янтаря задержали в Житомирской области - Цензор.НЕТ 3959
показати весь коментар
25.03.2017 15:14 Відповісти
+3
https://www.facebook.com/elena.rosenblat Elena Rosenblat добавила https://www.facebook.com/elena.rosenblat/posts/1287877714583328 3 новых фото - Нелегальных копателей янтаря задержали в Житомирской области - Цензор.НЕТ 5824 вне себя от злости.https://www.facebook.com/elena.rosenblat/posts/1287877714583328 5 ч · Везти львівське сміття десь далеко в ліс- то вже не актуально... та й не потрібно.
Можна скинути прямо на полі 500-700 метрів від траси...
Сьогодні вночі на полях нашого підприємства скинули 2 машини сміття. Викликали поліцію. Знахідки (чеки , документи) вказують на те, що сміття зі Львова... Я не вірю, що це пряма вказівка мера Львова везти сміття в ліси і на поля , але те що відбувається не є нормально ...
Скоро його почнуть скидати прямо посеред дороги? Або людям під хати?
показати весь коментар
25.03.2017 15:21 Відповісти
+2
документы с машин которые выгружали-в студию! кто заказчик вывоза? не удивлюсь если это будет чел от БПП
показати весь коментар
25.03.2017 15:50 Відповісти

Завантаження...