Нелегальних копачів бурштину затримали в Житомирській області
В Житомирській області правоохоронці затримали групу нелегалів-копачів бурштину, передає Цензор.НЕТ. Про це повідомили в прес-службі ГУ Національної поліції в Житомирській області.
24 березня трьох чоловіків, віком 29-48 років, поліцейські виявили у лісовому масиві поблизу с. Шебедиха у ході відпрацювання місць можливого ведення незаконного промислу.
У порушників вилучено мотопомпу, пожежні рукави, сачки, лопати, металевий штир та інше. На місці події працювала слідчо-оперативна група Олевського відділення поліції. З' ясовуються усі обставини та особи порушників.
За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. Попередня кваліфікація події - ст. 15 (Замах на злочин) та ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. Чоловікам може загрожувати як штраф, так і обмеження чи позбавлення волі на строк до 3 років.
24 березня трьох чоловіків, віком 29-48 років, поліцейські виявили у лісовому масиві поблизу с. Шебедиха у ході відпрацювання місць можливого ведення незаконного промислу.
У порушників вилучено мотопомпу, пожежні рукави, сачки, лопати, металевий штир та інше. На місці події працювала слідчо-оперативна група Олевського відділення поліції. З' ясовуються усі обставини та особи порушників.
За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. Попередня кваліфікація події - ст. 15 (Замах на злочин) та ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. Чоловікам може загрожувати як штраф, так і обмеження чи позбавлення волі на строк до 3 років.
Можна скинути прямо на полі 500-700 метрів від траси...
Сьогодні вночі на полях нашого підприємства скинули 2 машини сміття. Викликали поліцію. Знахідки (чеки , документи) вказують на те, що сміття зі Львова... Я не вірю, що це пряма вказівка мера Львова везти сміття в ліси і на поля , але те що відбувається не є нормально ...
Скоро його почнуть скидати прямо посеред дороги? Або людям під хати?