7841 відвідувач онлайн
4 794 20

Сенат США схвалив вступ Чорногорії в НАТО

Сенат США проголосував переважною більшістю голосів за те, щоб прийняти заявку Чорногорії на вступ країни в НАТО, відкривши таким чином балканській країні дорогу до військового альянсу.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, 27 березня 97 сенаторів проголосували за завершення дебатів і дозвіл на голосування в кінці цього тижня про ратифікацію членства Чорногорії в НАТО.

Лише два голоси проти висловили сенатори-республіканці Ренд Пол і Майк Лі.
Остаточне голосування відбудеться у верхній палаті Конгресу США. Щойно це станеться, Іспанія залишиться єдиною країною в альянсі з 28-ми членів, яка має схвалити прохання Чорногорії щодо офіційного членства.

Також читайте: Спроба перевороту в Чорногорії підтверджує важливість членства в НАТО, - Столтенберг

Підтримка США наміру Чорногорії вступити в альянс виявилася доволі потужною, хоча деякі спостерігачі припускали, що лояльна риторика президента Дональда Трампа щодо Росії може призвести до послаблення підтримки розширення НАТО.
Експерти переконують, що членство Чорногорії в НАТО наблизить країну до політичних і економічних структур Європи, а також посилить роздратування з боку Москви, яка проти розширення альянсу.
Топ коментарі
+20
Ото пер даки кацапские задымят...
показати весь коментар
28.03.2017 08:41 Відповісти
+13
Сенат США одобрил вступление Черногории в НАТО - Цензор.НЕТ 6530
показати весь коментар
28.03.2017 08:54 Відповісти
+12
И это радует! Молодцы!
показати весь коментар
28.03.2017 08:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ото пер даки кацапские задымят...
показати весь коментар
28.03.2017 08:41 Відповісти
#черногориявнато
Сенат США одобрил вступление Черногории в НАТО - Цензор.НЕТ 2398
показати весь коментар
28.03.2017 09:06 Відповісти
в Мамскве пожар на красной площади...,а чЛенин в Мавзолее Интернационал запел...
показати весь коментар
28.03.2017 08:44 Відповісти
могут же люди!да,в рашке сейчас слюни и сопли полетят в разные стороны...вторглись в "зону влияния" мацквы
показати весь коментар
28.03.2017 08:46 Відповісти
И это радует! Молодцы!
показати весь коментар
28.03.2017 08:46 Відповісти
Теперь наша очередь!
показати весь коментар
28.03.2017 08:46 Відповісти
Не, следующие "сербские братушки, которые никогда рузких не предавали")
показати весь коментар
28.03.2017 08:50 Відповісти
что на это скажет лаврушка?"низабудимнипрастим"?
показати весь коментар
28.03.2017 08:47 Відповісти
Контрразведка Черногории вовремя раскрыла кремлёвских крыс у себя в стране сохранив жизнь премьер-министру...
показати весь коментар
28.03.2017 08:49 Відповісти
И отпустила на родину...
показати весь коментар
28.03.2017 10:19 Відповісти
никто никого не отпускал, они в розыске интерпола
показати весь коментар
28.03.2017 10:56 Відповісти
Извините, это Сербия отпустила.
показати весь коментар
28.03.2017 11:13 Відповісти
еще один удар по рашкованским имперцам на Балканах.
показати весь коментар
28.03.2017 08:50 Відповісти
Сенат США одобрил вступление Черногории в НАТО - Цензор.НЕТ 6530
показати весь коментар
28.03.2017 08:54 Відповісти
Росися скажет свое веское нет и Трамп испугается. Побоится, что его из питерских казаков уволят и не пустит Черногорию в НАТО.
показати весь коментар
28.03.2017 09:16 Відповісти
Все уже дарно ложат на труп Рабсии там уже в небе стерьвятники кружат.
показати весь коментар
28.03.2017 09:32 Відповісти
Сенат США одобрил вступление Черногории в НАТО - Цензор.НЕТ 1157
показати весь коментар
28.03.2017 10:01 Відповісти
Блин, какой плевок в сторону воюющей Украины.

Но у Черногории - черногорский, а не жжиддовский президент,
работающий на противника.
Черногории можно доверять и новую технику, и оружие,
и она не продаст военные секреты россии.
показати весь коментар
28.03.2017 10:12 Відповісти
По-моему, попытка переворота только ускорила вступление в НАТО...

А то армии у них считайте нет, неадекватные сербы под боком.

Хотя сербы - те еще "умники". Вот не могу понять, почему они богатую курортную Черногорию отпустили без проблем, аи з-за задрыпанного Косово вой подняли. Отпустили Черноргорию, знач нужно было и Косово отпускать.

Особенно, если учесть тот факт, что при Тито в Югославии у автономного края Косово были такие же полномочия, как у республик Сербии, Хорватии, Черногории, Словении и тд. Но Милошевич какого-то лешего в конце 80-х их урезал.
показати весь коментар
28.03.2017 10:16 Відповісти