"Росія зробить усе можливе, щоб зіштовхнути ЄС зі скелі", - Порошенко
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", таку думку висловив Президент України Петро Порошенко в ході виступу на саміті Європейської народної партії (ЄНП) на Мальті.
"Ці 10 років будуть мати вирішальне значення для ЄС і для моєї країни. Противники Європи не заспокояться. Антиєвропейські сили досі діють. Росія зробить усе можливе, щоб зіштовхнути ЄС зі скелі", - сказав він.
За його словами, Кремль як і раніше намагається побудувати "альтернативну Європу". "І для цього вони будуть поширювати невпевненість і недовіру в наших суспільствах", - вважає глава держави.
У зв'язку з цим, на думку Порошенка, настав час для рішучого лідерства з ефективним планом дій. Він повинен передбачати більш згуртовану і рішучу Європу, яка захищає свої спільні цінності, не йде на компроміси з російською агресією, в тому числі в політиці санкцій, а також здійснює рішучу підтримку європейських партнерів і союзників.
"Я твердо вірю, що не може бути безпечного і процвітаючого майбутнього Європи без миру і стабільності в Україні. Давайте об'єднаємо наші зусилля щодо повернення Донбасу і Криму в Україну, а російського агресора - за межі України", - сказав Президент.
Желаю всем хорошего***А я не желаю… И хочу лишь добавить сюда такую подходящую свежую новость.Украина уже в апреле 2017 года планирует возобновить экспорт электроэнергии в Молдову. Это http://economy.apostrophe.ua/news/jenergetika/2017-03-29/ukraina-nachnet-eksportirovat-***************-v-moldovu/91613 следует из обнародованного сегодня на сайте министерства энергетики и угольной промышленности прогнозному балансу ОЭС Украины на апрель 2017 года.Объем поставки в Молдову запланирован на уровне 90 млн кВт-ч. При этом экспорт электроэнергии в страны Восточной Европы должен составить 400 млн кВт-ч, в т.ч. с «Бурштынского энергоострова» - 300 млн кВт-ч, В Польшу - 100 млн кВт-ч.Как видите, барыги уже напрочь «забыли» про свои «веерные отключения», которым пугали народ совсем недавно….
Петя все сделал,что бьі
Европа отвернулась от Украиньі,и в нас остается (по плану Пети)опять идти к рашестану