11348 відвідувачів онлайн

Пункт пропуску "Станиця Луганська" перевантажений у 4 рази, - Клименко

Про це повідомив заступник голови Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Коли відкривали КПВВ "Станиця Луганська", то планували, що за робочу зміну ним зможуть скористатися півтори-дві тисячі людей. На сьогодні встановлено рекорд - майже 8 тисяч. Це дуже велике навантаження на сам пункт пропуску. Ми максимально намагаємося створити комфортні умови для громадян, які планують скористатися пунктом пропуску "Станиця Луганська", - розповів Клименко.

Також читайте: Від початку року щонайменше семеро цивільних осіб померли через погіршення стану здоров'я під час очікування в чергах на КПВВ у зоні АТО, - ООН

Він також додав, що не було ще жодного дня, щоб не обстрілювали пункт пропуску "Станиця Луганська". А саме відсутність обстрілів є умовою Мінських домовленостей щодо розведення сил та засобів - сторони мають щонайменше 7 днів дотримуватися тиші.
Своєю чергою начальник Луганського прикордонного загону Юрій Ковальчук повідомив про те, що режим роботи КПВВ продовжено до 19:30, а також збільшено кількість робочих місць до 16-ти, пропускна спроможність також збільшилася - з 1,5 тисячі до 7,5 тисячі осіб на добу.

Як повідомляли раніше, представники російсько-окупаційних військ не дають гарантій безпеки відкриття нових пунктів пропуску в Луганській області, тому поки цей процес залишається замороженим.
Топ коментарі
+18
Задовбали ..соєві .з цим *пенсійним туризмом* ! ... ..
.. [Зображення недоступне] ..
показати весь коментар
30.03.2017 07:23 Відповісти
+14
Пункт пропуска "Станица Луганская" перегружен в 4 раза, - Клименко - Цензор.НЕТ 9456
показати весь коментар
30.03.2017 07:26 Відповісти
+14
Закрыть эти пропускные пункты нахрен. И чтоб не шастали. Задрали они уже.. Лезет всякое говно в наши города. А кому этих крыс жалко - пусть жопу поднимает и едет им жратву везет. Вчера с магазине ***** даунецкая 10 килограмовых пачек масла купила,да конфет,да муки... Затарилась по самые уши - в мешок складывала,даже не в пакет... Нахер они тут нужны!
показати весь коментар
30.03.2017 07:54 Відповісти

Завантаження...