3,5 тисячі держпідприємств потрібно продати, - Гройсман
Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман 30 березня під час брифінгу в Житомирі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Ми маємо 3,5 тисячі державних підприємств у країні. Це абсурд, тому що ці підприємства в більшості своїй є або неефективними, або стають годівницями для корупціонерів. Моя позиція така: ті (підприємства), що не мають державного значення і важливість, повинні бути публічно продані. Тому що вони жодної користі не приносять українським громадянам та українській економіці. Їх продаж дасть можливість залучити в економіку інвестиції і прискорити економічне зростання", - пояснив глава уряду.
Результат цих змін, за його словами, буде відчутним для кожного українця, зокрема - для людей похилого віку, які зможуть розраховувати на підвищення пенсій. Топ коментарі
+34 Yuriy Yurieff
показати весь коментар
30.03.2017 22:42 Відповісти Посилання +27 Саша Саша Саша
показати весь коментар
30.03.2017 22:37 Відповісти Посилання +22 Осел Лопоухий
показати весь коментар
30.03.2017 22:41 Відповісти Посилання