6142 відвідувача онлайн
9 541 126

3,5 тисячі держпідприємств потрібно продати, - Гройсман

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман 30 березня під час брифінгу в Житомирі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми маємо 3,5 тисячі державних підприємств у країні. Це абсурд, тому що ці підприємства в більшості своїй є або неефективними, або стають годівницями для корупціонерів. Моя позиція така: ті (підприємства), що не мають державного значення і важливість, повинні бути публічно продані. Тому що вони жодної користі не приносять українським громадянам та українській економіці. Їх продаж дасть можливість залучити в економіку інвестиції і прискорити економічне зростання", - пояснив глава уряду.
Результат цих змін, за його словами, буде відчутним для кожного українця, зокрема - для людей похилого віку, які зможуть розраховувати на підвищення пенсій.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У виробництві військової техніки Україна повністю незалежна від Російської Федерації, - Гройсман
Топ коментарі
+34
Приватизация в условиях монополии олигархов - это узаконенный грабеж...
показати весь коментар
30.03.2017 22:42 Відповісти
+27
И вывести деньги в панамский трест.
показати весь коментар
30.03.2017 22:37 Відповісти
+22
Схема классическая, сначала банкротят предприятие, потом продают его нужным людям за бесценок, а потом государство еще и будет платить огромные деньги этому предприятию за гос заказы
показати весь коментар
30.03.2017 22:41 Відповісти

Завантаження...