Фальшивий автомобіль ОБСЄ бачили в Авдіївці, - звіт місії
"В Авдіївці спостерігачі бачили цивільний позашляховик білого кольору, в якому їхали чоловіки у формі військового типу. На передніх дверях цього транспортного засобу були наклейки, що імітують кольори і дизайн логотипу ОБСЄ. Позашляховик рухався на схід вулицею Воробйова перед будівлею, де розташована камера СММ. 4 березня в цьому ж районі СММ зафіксувала схожий транспортний засіб ", - цитує Цензор.НЕТ звіт ОБСЄ.
Топ коментарі
+17 Прощай немытая раССея
показати весь коментар
02.04.2017 21:31 Відповісти Посилання +11 Иванко
показати весь коментар
02.04.2017 21:03 Відповісти Посилання +11 Василий Быков
показати весь коментар
02.04.2017 21:48 Відповісти Посилання