6401 відвідувач онлайн
17 138 50

Фальшивий автомобіль ОБСЄ бачили в Авдіївці, - звіт місії

"В Авдіївці спостерігачі бачили цивільний позашляховик білого кольору, в якому їхали чоловіки у формі військового типу. На передніх дверях цього транспортного засобу були наклейки, що імітують кольори і дизайн логотипу ОБСЄ. Позашляховик рухався на схід вулицею Воробйова перед будівлею, де розташована камера СММ. 4 березня в цьому ж районі СММ зафіксувала схожий транспортний засіб ", - цитує Цензор.НЕТ звіт ОБСЄ.

Читайте також: ОБСЄ зафіксувала 1200 вибухів у зоні проведення АТО 30 березня
Топ коментарі
+17
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
02.04.2017 21:31 Відповісти
+11
так "не любив", що забрав до себе
показати весь коментар
02.04.2017 21:03 Відповісти
+11
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
02.04.2017 21:48 Відповісти

Завантаження...