7242 відвідувача онлайн
96 729 323

В Україні настав крах банківської системи, - Ющенко

В Україні втрачено довіру до банківської системи.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив третій Президент України, колишній глава Національного банку України (НБУ) Віктор Ющенко в ефірі ZIK.
Він нагадав, що сьогодні 88 банків виведені з ринку.
"Якщо ви не довіряєте банку, у вас ніколи не буде успішної банківської справи. Цього в нас не буде ще довго. Це те, що ми втратили зараз", - сказав Ющенко.

"По-друге, запитаймо:яку лепту крах банківської системи вніс в обвал національної економіки? Чому соціалістичні Іспанія та Італія врятували свої банки? Тому що за балансом банку сотні тисяч людей і підприємств! Питання не в тому, як врятувати банк, а як врятувати ту економіку, яка за тілом банку стоїть", - додав екс-президент.
Топ коментарі
+80
гниломордый ахмадит вылез)))
Что, дюбый друзь, вакансией в НБ запахло?
показати весь коментар
04.04.2017 21:34 Відповісти
+62
...Шуклінов: якщо доведеться, вони пожертвують Україною, яку перетворили в бізнес на корупціїВ Украине наступил крах банковской системы, - Ющенко - Цензор.НЕТ 7096
Шуклінов: якщо доведеться, вони пожертвують Україною, яку перетворили в бізнес на корупціїВони перетворили країну в бізнес на корупції. Держава не представляє для них довготривалу цінність. І вони пожертвують нею, якщо доведеться.Тому цінувати державу має навчитися суспільство. Мова не про особистості чи потворну форму нинішньої держави. Мова про інститути. Кожен інститут держави треба пов'язати зі своїм майбутнім. Тому що коли ви прийдете до влади і почнете все міняти на краще - ви повинні любити те, що робите. Держава - це ми. Коли вони руйнують, наприклад, конституцію або регламент парламенту - ми повинні мати сили відбудувати, а не знищити разом зі злодіями. Тому закохатись в українську державу і стати громадянином, з'єднати себе з землею під ногами - це третій маячок.https://www.facebook.com/Zlobyn?fref=nf Petro Shuklinov
...
показати весь коментар
04.04.2017 21:34 Відповісти
+57
вот гнида, просрал доверие людей и вогнал Украину в жопу !!!! а теперь пердит из-за угла!
показати весь коментар
04.04.2017 21:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
недотравленный украл шанс Украины использовать мирное время для построения сильной независимой страны
показати весь коментар
05.04.2017 09:33 Відповісти
Опять это дерьмо всплыло.
показати весь коментар
05.04.2017 09:42 Відповісти
Чья бы мычала...
Он надеется, что это народ тупорылый и не помнит 2008 год. Так вот, не помнят, как известно, только 55%, Виктор Андреевич. А это далеко не все.
показати весь коментар
05.04.2017 10:04 Відповісти
Ющенко решил напомнить любому друзю Порошенку о себе -
в свете отставки Сатановской (Гонтаревой).
показати весь коментар
05.04.2017 11:59 Відповісти
Если министры, парламентарии, люди отвечающие за финансовую систему держат на депозите сто тысяч гривен, а миллионы в валюте лежат дома, то что можно ожидать.
показати весь коментар
05.04.2017 12:56 Відповісти
Пусть еще раз покажет свои руки: "Ці руки нічого не крали !"
показати весь коментар
05.04.2017 12:59 Відповісти
Оооо, ОНО ВЫПОЛЗЛО и еще что-то пукнуло!
показати весь коментар
05.04.2017 12:59 Відповісти
О! ряба мразота вилізло.
Хто тебе питає?
де "лікарня майбутнього", пі4ор брехливий?
показати весь коментар
05.04.2017 13:40 Відповісти
Ух ты, говорящая жопа
показати весь коментар
05.04.2017 13:56 Відповісти
НАДО ПОНИМАТЬ : ВИТЯ - ВМЕСТО ЛЭРЫ? Время пришло?
показати весь коментар
05.04.2017 14:58 Відповісти
Зав сберекассой
показати весь коментар
05.04.2017 15:06 Відповісти
Ну допустим доверие восстанавливается. А рынок был перенасыщен банками. Отсеялись не нужные или выжили более стабильные.
показати весь коментар
05.04.2017 15:10 Відповісти
куйня,выжили делящиеся--кормили долларовую свинью--время забивать!!!
показати весь коментар
05.04.2017 15:26 Відповісти
Деньги надо хранить в банках, трехлитровых
показати весь коментар
05.04.2017 17:07 Відповісти
пан Ющенко сморозил полную хрень.
никакого краха нет, как бы этого не хотелось кацапсинам и некоторым придуркуватым деятелям в самой Украине.
показати весь коментар
05.04.2017 18:01 Відповісти
Да, гройсман ешё сказал, что ВВП растёт... и экономика встаёт с колен... В общем Украина при таких правителях может только процветать ))))
показати весь коментар
05.04.2017 18:19 Відповісти
украинский ВВП вообще-то растет уже шестой квартал как, но более низкими темпами, чем нужно бы. растёт, но после трех лет большого падения.
ну, а вставание с кАлен - чисто кацапо-ордынская мулька.
показати весь коментар
05.04.2017 19:15 Відповісти
Доверия тоже нет.
показати весь коментар
05.04.2017 19:23 Відповісти
Ось ти і морозиш відверту муйню!
Я 15 років (2001 - 2016) користувався банківськими послугами!
В 2016, після того, як падла, поставлена такою ж падлою на НБУ, обдерла мене на 20% мого доларового вкладу, користуватись банками ЗАРІКСЯ !!!
При чому отримати звіт про рух моїх коштів і чому саме у мене ВІДІБРАЛИ СТІЛЬКИ ГРОШЕЙ, НЕ СПРОМІГСЯ !!!
Клав я величезний МУЙ на банки! Знайшов грошам інше застосування!
Більше клопоту але менші ризики.
показати весь коментар
05.04.2017 20:05 Відповісти
І буквально всім родичам і знайомим РАДЖУ ОМИНАТИ БАНКИ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ РОКІВ З ДЕСЯТЬ !!!
показати весь коментар
05.04.2017 20:07 Відповісти
не нужно истерить. выпей водички, болезный.) отдохни.
показати весь коментар
05.04.2017 20:14 Відповісти
И политический труп воскрес...