В Україні настав крах банківської системи, - Ющенко
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив третій Президент України, колишній глава Національного банку України (НБУ) Віктор Ющенко в ефірі ZIK.
Він нагадав, що сьогодні 88 банків виведені з ринку.
"Якщо ви не довіряєте банку, у вас ніколи не буде успішної банківської справи. Цього в нас не буде ще довго. Це те, що ми втратили зараз", - сказав Ющенко.
"По-друге, запитаймо:яку лепту крах банківської системи вніс в обвал національної економіки? Чому соціалістичні Іспанія та Італія врятували свої банки? Тому що за балансом банку сотні тисяч людей і підприємств! Питання не в тому, як врятувати банк, а як врятувати ту економіку, яка за тілом банку стоїть", - додав екс-президент.
Что, дюбый друзь, вакансией в НБ запахло?
Шуклінов: якщо доведеться, вони пожертвують Україною, яку перетворили в бізнес на корупціїВони перетворили країну в бізнес на корупції. Держава не представляє для них довготривалу цінність. І вони пожертвують нею, якщо доведеться.Тому цінувати державу має навчитися суспільство. Мова не про особистості чи потворну форму нинішньої держави. Мова про інститути. Кожен інститут держави треба пов'язати зі своїм майбутнім. Тому що коли ви прийдете до влади і почнете все міняти на краще - ви повинні любити те, що робите. Держава - це ми. Коли вони руйнують, наприклад, конституцію або регламент парламенту - ми повинні мати сили відбудувати, а не знищити разом зі злодіями. Тому закохатись в українську державу і стати громадянином, з'єднати себе з землею під ногами - це третій маячок.https://www.facebook.com/Zlobyn?fref=nf Petro Shuklinov
...