Місія ОБСЄ зафіксувала 726 вибухів у зоні проведення АТО 5 квітня
Про це йдеться в звіті місії, оприлюдненому в четвер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.
"У Донецькій області СММ зафіксувала збільшення порушень припинення вогню, в тому числі близько 570 вибухів порівняно з попереднім звітним періодом (420 вибухів). Більшість вибухів було зафіксовано в районі Авдіївки та Ясинуватої", - сказано в ньому. У Луганській області місія зафіксувала 156 вибухів.
Місія продовжила стежити за повідомленнями про жертви серед цивільного населення в Троїцькому і Верхньоторецькому.
Крім того, ОБСЄ продовжила контролювати процес розведення сил і засобів у Станиці Луганській, Золотому і Петрівському, свобода пересування місії була обмежена на всіх 3 ділянках.
СММ спостерігала за діяльністю з розмінування, а також за ремонтними роботами біля Донецької фільтрувальної станції.
https://www.facebook.com/dostali.hvatit/posts/1470165913018178 14 мин. ·
"Перша рота в колону по чотири..." Захисники Голубана, всі ті хто кричить про те що це монтаж, що це не 23 травня 2014 і це не "Батальйон Схід". Просто заткніться, закрийте рот і заткніться... Ми вимагаємо негайного арешту Голубана і ретельного розслідування на предмет виявлення його спільників у Національної Поліції України!!
https://www.youtube.com/watch?v=iG01SYn8z7k ГОЛУБАН. Полная версия
https://www.facebook.com/dostali.hvatit?hc_ref=NEWSFEED Семен Семенченко
23 травня 2014 року добровольчий батальйон «Донбас» прийняв бій з підрозділом окупантів батальйоном «Схід». На фото я бачу ті самі КАМАЗи, які використовувалися для перевезення особового складу батальйону «Схід». До одного з таких КАМАЗів прив'язали тіло вже мертвого бійця батальйону «Донбас» з позивним «Федір» і довго волочили по дорозі. Нелюди з батальойну «Схід» вдосталь познущалися над тілом нашого бойового товариша. Я не хочу щоб сім'я нашого загиблого побратима ще раз бачила ці кадри, тому я не докладаю сюди фотографію «Федора» з вирізаним серцем. Ці кадри миттєво облетіли всю Україну і стали символом жорстокості і цінізму любителів «русского міра».
Я добре запам'ятав полковника Голубана, коли він разом з Аброськіним командував побиттям ветеранів біля Бахмутського блок-посту 6 лютого 2017 року. На відео я бачу цю ж людину зі зброєю в одному строю з нелюдями з батальйону «Схід». Я бачу поруч ті ж самі КАМАЗи, до якого прив'язували тіло нашого загиблого побратима.