4617 відвідувачів онлайн
12 717 14

Аваков: поліція запобігла вбивству політика і бізнесмена з Молдови. ФОТО

Нацполіція спільно з Держприкордонслужбою та ГПУ запобігла вбивству політика і бізнесмена з Молдови.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна, про це заявив міністр МВС Арсен Аваков під час спільного брифінгу з головою Нацполіції Сергієм Князєвим.
"Сьогодні близько 14:00 нам вдалося запобігти замовному вбивству молдавського політика і бізнесмена", - заявив Аваков.
Князєв додав, що операція із затримання членів міжнародного злочинного угруповання проходила в Києві та Кишиневі. У Києві затримали виконавців, у Кишиневі - організаторів.

Аваков: поліція запобігла вбивству політика і бізнесмена з Молдови 01
Операцію проводили спільно з ГПУ і Держприкордонслужбою.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Аваков про Донбас: "Ми маємо у своєму розпорядженні соціологію, яка з того боку, про те, що майже 70% людей хочуть повернутися в Україну". ВIДЕО
Топ коментарі
+9
. Даже не хочу коментировать етот бред и показуху.
показати весь коментар
07.04.2017 16:02 Відповісти
+3
Полиция предотвратила убийство политика и бизнесмена из Молдовы

**************
І чого я зразу подумав про Вальцмана?
показати весь коментар
07.04.2017 16:37 Відповісти
+2
Чауса что ли?
показати весь коментар
07.04.2017 16:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чауса что ли?
показати весь коментар
07.04.2017 16:01 Відповісти
. Даже не хочу коментировать етот бред и показуху.
показати весь коментар
07.04.2017 16:02 Відповісти
Они уже от безнадеги вообще придурки.
показати весь коментар
07.04.2017 16:06 Відповісти
Та чего? Мабуть, "Беркут" КОРД не стал беднягу грабить и убивать и тем самым пердотвратил. Молодцы!
показати весь коментар
07.04.2017 16:10 Відповісти
У него такое поведение- сначала бок запорет, потом сразу фокус- ЩОСЬ РАСКРЫЛИ.
А как изза княжичей в Канаде отсиживался?
показати весь коментар
07.04.2017 16:10 Відповісти
молодец что не комментируешь Шнобель,как видишь иногда лучше делать чем говорить
показати весь коментар
07.04.2017 16:15 Відповісти
А почему бы и нет? Вдохновенно засучивай рукава!
показати весь коментар
07.04.2017 16:35 Відповісти
Срочно выдать Авакяну нового мальчика и орден!
показати весь коментар
07.04.2017 16:04 Відповісти
Я думав він українців рятує, а він молдавськими бізнесменами промишляє.
показати весь коментар
07.04.2017 16:13 Відповісти
Мабуть сепаратюгу якогось з пмр!
показати весь коментар
07.04.2017 16:24 Відповісти
Полиция предотвратила убийство политика и бизнесмена из Молдовы

**************
І чого я зразу подумав про Вальцмана?
показати весь коментар
07.04.2017 16:37 Відповісти
Операцію розробляв і очолював.... Голубан. Скоро йому генерала дадуть, а розслідування цього "замаху на вбивство" спустять в трубу і забудуть.
Зараз вже мало хто памятає, як півтора року тому військовий прокурор Кулик "от-от мав заарештувати Курченка", "працював над розкриттям "міжнародного каналу трафіку наркотиків через ДОнбас"... Вже призабулися ці казки від "тепловізора" Матіоса.
Але метод Аваков переняв - побільше потужної брехні.Відволікти увагу. Потім люди забудуть...
показати весь коментар
07.04.2017 17:58 Відповісти
Молодці СБУ!