За останній тиждень на Донбасі загинули 6 мирних жителів, - Хуг
Про це на брифінгу повідомив перший заступник глави місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.
"Лише минулого тижня ми підтвердили інформацію про загибель 6 цивільних осіб", - сказав він. Подробиць Хуг не повідомив.
"Лише минулого тижня ми підтвердили інформацію про загибель 6 цивільних осіб", - сказав він. Подробиць Хуг не повідомив.