10223 відвідувача онлайн

За останній тиждень на Донбасі загинули 6 мирних жителів, - Хуг

Про це на брифінгу повідомив перший заступник глави місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Лише минулого тижня ми підтвердили інформацію про загибель 6 цивільних осіб", - сказав він. Подробиць Хуг не повідомив.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Безпілотник ОБСЄ зафіксував важке озброєння бойовиків біля лінії розмежування під Луганськом: терористи обстріляли БПЛА спостерігачів. ФОТО

Завантаження...