5691 відвідувач онлайн

Удар США по Сирії - це гра американських престолів, - МЗС РФ

Про це заявила в п'ятницю офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Мене бачать по всьому світу! Так, ще раз! Трансляцію відключили ?!", - Захарова намагається озвучити заяву МЗС РФ. ВIДЕО

"Я б назвала те, що ми сьогодні бачимо, іграми американських "престолів". Це війна внутрішньополітичних кланів, військово-фінансових, політико-фінансових структур, які не можуть прийняти результати виборів", - сказала Захарова в ефірі телеканалу НТВ.
"Те, що ми сьогодні бачили (...) це безцільно, нерозумно і небезпечно, тому що незрозумілі цілі. Відсутня абсолютно точно якась стратегія США щодо Сирії. Це відпрацювання, вимушений захід за підсумками цієї колосальної внутрішньополітичної боротьби", - зазначила вона.
За її словами, "американцям буде соромно" за завданий удар по Сирії.

Також читайте: Можливо, авіаударом США було знищено російську техніку, - InformNapalm. ФОТОрепортаж

Захарова також додала, що Росія буде вибудовувати відносини зі США з урахуванням непередбачуваності їх дій. "З розумінням абсолютної непередбачуваності США як країни, як партнера. Саме з цих позицій вибудовувати", - сказала представник МЗС РФ.

Нагадаємо, 7 квітня США запустили мінімум 50 крилатих ракет Tomahawk по сирійській авіабазі через хімічні атаки в Ідлібі, в яких звинувачують сирійський уряд.
Топ коментарі
+84
Гифка о русне и США. [Зображення недоступне]
показати весь коментар
07.04.2017 20:37 Відповісти
+64
Кацапы вы конченые поцы😆😛
показати весь коментар
07.04.2017 20:21 Відповісти
+61
Удар США по Сирии - это игра американских престолов, - МИД РФ - Цензор.НЕТ 5433
показати весь коментар
07.04.2017 20:22 Відповісти

Завантаження...