11318 відвідувачів онлайн
3 972 15

Кличко: повністю відремонтована станція метро "Лівобережна" буде відкрита 1 травня

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив мер столиці Віталій Кличко в ефірі телеканалу "Київ".
"Багато критики зараз, що на метро "Лівобережна" щось зробили не так. Але роботи повністю ще не завершено і зараз вони тривають. Ми здійснюємо ремонт, щоб оновити станцію і зробити її більш комфортною. 1 травня вона буде повністю відкрита, і тоді ми зможемо повноцінно відзвітувати перед киянами", - зазначив Кличко.
В. Кличко при цьому зазначив, що, на жаль, поки що немає можливості провести повний капітальний ремонт станції

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Минулого року у пасажирів київського метро вилучено 6 пістолетів, 16 гранат і гранатомет, - Крищенко
Топ коментарі
+2
Сегодня проезжал Русановскую набережную. Положили там новый асфальт. Сейчас тротуары выкладывают плиткой. Вроде бы все не плохо. Готовятся.
Но почему новый асфальт положен волнами? Ну неужели нельзя нормально сделать не сложную работу?
И ведь примут эту работу. И ведь никто не будет оштрафован и никто не будет это переделывать.
Реформы идут полным ходом...
показати весь коментар
07.04.2017 21:26 Відповісти
+1
Как надоело это постоянное воровство через ,,ремонты и благоустройства,, Киева. Когда эти отмывки и откаты закончатся? Когда они твари уже удавятся? Самое интересное... эти дебилы думают что у них все шито - крыто и никто, ни про что не догадывается...
показати весь коментар
07.04.2017 21:48 Відповісти
+1
К Евровидению готовятся. Так бы и дальше стояла б Левобережка старой и обосраной. Так шо не для киян стараются
показати весь коментар
07.04.2017 21:52 Відповісти

Завантаження...