Протести в Білорусі: новий мітинг проти "декрету про дармоїдів"
Учасники мітингу висловлювали обурення діями співробітників МВС.
У білоруському Бобруйську 9 квітня відбувся дозволений владою мітинг, учасники якого вимагали скасування декрету "Про попередження соціального утриманства", а також звільнення затриманих під час попередньої акції активістів. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.Люди зібралися о 12:00 на майданчику перед входом на стадіон фабрики "Слов'янка" у Бобруйську, вони принесли плакати з написами "Баста", "Народ вимагає поваги", "Щось не так", "Нам потрібна робота на батьківщині", "Бобри не раби".
Учасники мітингу висловлювали обурення діями співробітників МВС, які затримували людей 26 березня в Бобруйську.
"Ми не віримо в доопрацювання і зміни цього декрету. Ми вимагаємо повного його скасування", - зазначила заявниця акції, профспілкова активістка Галина Смирнова.
Декрет Олександра Лукашенка "Про попередження соціального утриманства" у народі прозвали "декретом про дармоїдів". Проти нього підписали петицію 60 тисяч громадян. Білорусь - єдина у світі країна, де з безробітних беруть податок на дармоїдство. Закон не поширюється на зареєстрованих осіб, які шукають роботу, домогосподарок, фермерів і осіб, що працюють в Росії. Чиновники кажуть, що лише близько 10 відсотків з 430 тисяч білорусів до цього часу заплатили податок.
Топ коментарі
+37 trtyrtyrtyr trtrytrytry
показати весь коментар
09.04.2017 16:00 Відповісти Посилання +34 trtyrtyrtyr trtrytrytry
показати весь коментар
09.04.2017 15:54 Відповісти Посилання +30 Путенбох
показати весь коментар
09.04.2017 15:45 Відповісти Посилання