10547 відвідувачів онлайн

Прихильники Асада звинуватили США в перетині "червоної лінії"

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters, союзники Асада заявили, що відтепер реагуватимуть на будь-яку нову агресію, а також підвищать рівень підтримки сирійського режиму.
"Те, що Америка проявила агресію в Сирії, є перетином "червоної лінії".
Відтепер ми реагуватимемо силою на будь-якого агресора або будь-яке порушення "червоних ліній", хто б це не був. І Америка знає нашу здатність добре реагувати", - йдеться в заяві командного центру.

Дивіться також: На розбомбленій США сирійській авіабазі лежать контейнери з-під отруйних речовин, - російський пропагандист Ель Мюрід. ФОТО+СКРИНШОТ

Нагадаємо, рано-вранці 7 квітня США випустили 59 крилатих ракет "Томагавк" із борту кораблів ВМС, які базуються в Середземному морі, по військовому аеродрому "Шайрат" у центральній Сирії, з якого, як стверджують США, вилетіли літаки, які вчинили хімічну атаку в провінції Ідліб 4 квітня. Президент США Дональд Трамп назвав ракетний удар відплатою за цю хімічну атаку.

Як повідомлялося, постпред США в ООН Ніккі Хейлі заявила, що атака на авіабазу в Сирії - "повністю виправданий" крок. Вашингтон пригрозив новими ударами по військових об'єктах Башара Асада в Сирії, якщо буде така необхідність.

У середу США, Британія і Франція внесли до Радбезу ООН проект резолюції із засудженням застосування хімзброї в сирійській провінції Ідліб, унаслідок якої загинули понад 100 мирних жителів, ще близько 500, переважно діти, постраждали.
Топ коментарі
+65
сторонники асада окружены красными флажками и мыслять через красную черту
показати весь коментар
09.04.2017 18:10 Відповісти
+60
Терпилы перед смертью надули щёки. Это так забавно.
показати весь коментар
09.04.2017 18:10 Відповісти
+60
Классная компашка - Рашка, Иран и "Хезболла"! Это совместное "коммюнике" даже оголтелых ватников убило...
показати весь коментар
09.04.2017 18:11 Відповісти

Завантаження...