Співробітники спецмісії ОБСЄ на Донбасі опинилися в районі вибухів, - звіт
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, згідно зі звітом ОБСЄ, 8 квітня два броньовані автомобілі місії прямували до контрольного пункту в'їзду / виїзду "Майорське", розташованому з підконтрольного українському уряду боку.
"Об 11:37, перебуваючи в автомобілях поблизу будівлі колишнього гуманітарно-логістичного центру, розташованого за 2 км на південь від підконтрольного уряду н. п. Отрадівка (59 км на північ від Донецька), спостерігачі почули і побачили два вибухи за 300 м до південь від своєї позиції", - йдеться в повідомленні.
Місія негайно полишила вказане місце. Перебуваючи за 2 км на північ від гуманітарно-логістичного центру, ще 2 вибухи вони почули об 11:59 на відстані близько 1 км на південь від них.
Команда о 12:05 прибула в підконтрольний уряду Бахмут і дочекався від обох сторін СЦКК гарантій безпеки на пересування в Майорське.
Ніхто зі співробітників СММ не постраждав, автомобіль не пошкоджено.
"О 13:35 український офіцер при СЦКК повідомив, що почуті і побачені членами патруля Місії вибухи були контрольованими підривами, пов'язаними з проведенням робіт із розмінування біля гуманітарно-логістичного центру. На момент інциденту патруль не зафіксував жодних робіт із розмінування, при цьому СЦКК заздалегідь не повідомила СММ про проведення таких робіт у цьому районі", - йдеться в повідомленні.
Як повідомляли раніше, провокаційні обстріли сил АТО на Донбасі не припиняються. За минулу добу бойовики 44 рази обстріляли позиції ЗСУ.
Вот негодяи, кому разминирование, а кому штаны теперь стирать.