Стокгольмський арбітраж: "Нафтогаз" вимагає в "Газпрому" 29,9 млрд дол.
Про це повідомляють в опублікованому сьогодні фінансовому звіті "Нафтогазу" за 2016 рік, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.
Згідно з документом, кінцевий термін винесення рішення Стокгольмського арбітражу за контрактом купівлі-продажу газу - 30 квітня 2017 року, а за транзитним договором - 30 червня 2017 року.
"Нафтогаз" вимагав ретроактивного перегляду ціни за договором купівлі-продажу газу, внаслідок чого вимоги про сплату "Газпромом" становили понад 12 млрд дол. як компенсація за попередні переплати. "Нафтогаз" пізніше оновив свою вимогу за переплату приблизно до 17,9 млрд дол.", - повідомляють у документі
У тексті також зазначають, що "Газпром" зажадав сумарно 45,7 млрд дол. за газ, який, на його думку, був зобов'язаний викупити "Нафтогаз".
У звіті також наведені суми позовів компаній за транзитним контрактом. "Нафтогаз" вимагав перегляду транзитного тарифу з ретроактивною дією, компенсацію за недопоставку та інші зміни контракту з транзиту газу. Грошова вимога "Нафтогазу" сьогодні становить приблизно 12 млрд дол.
"Газпром" подав зустрічний позов у сумі приблизно 5,3 млн дол., Але залишив за собою право вносити додаткові зустрічні вимоги після отримання рішення в Арбітражі з купівлі-продажу газу", - зазначають у звіті.
Згідно з документом, кінцевий термін винесення рішення Стокгольмського арбітражу за контрактом купівлі-продажу газу - 30 квітня 2017 року, а за транзитним договором - 30 червня 2017 року.
Топ коментарі
+11 Denis Fedotov
показати весь коментар
11.04.2017 18:47 Відповісти Посилання +6 CА
показати весь коментар
11.04.2017 19:33 Відповісти Посилання +4 Denis Fedotov
показати весь коментар
11.04.2017 18:55 Відповісти Посилання