8406 відвідувачів онлайн

РФ не побачила підтверджень використання отруйних речовин у Сирії, - Лавров

Росія не побачила "ніяких підтверджень" того, що в Сирії використовували будь-які отруйні речовини.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров на спільній прес-конференції з державним секретарем США Рексом Тіллерсоном.
Він зазначив, що під час переговорів побачив готовність США підтримати міжнародне розслідування подій у провінції Ідліб, де було використано хімічну зброю. "Ми побачили готовність наших американських колег підтримати таке розслідування і розраховуємо на те, що наявні в ООН і ОЗХЗ повноваження буде задіяні негайно", - сказав Лавров.
"Якщо наші колеги в ООН, в Гаазі будуть ухилятися від цього розслідування, то це буде означати, що вони не хочуть встановити істину", - додав голова МЗС РФ.

Читайте також: Росія заблокувала резолюцію Ради безпеки ООН, яка засуджує застосування хімзброї в Сирії

Нагадаємо, першу хімічну атаку здійснили в сирійській провінції Ідліб 4 квітня. Загинули десятки місцевих жителів, сотні було госпіталізовано із симптомами хімічного отруєння. Другу атаку зафіксували 12 квітня в місті Карфзіта на півночі країни.
Топ коментарі
+42
Дна нет
показати весь коментар
13.04.2017 01:01 Відповісти
+36
Одним словом ПаРаша.
показати весь коментар
13.04.2017 01:04 Відповісти
+32
Так они и своих солдат в Крыму не видели https://www.youtube.com/watch?v=WDFsnAsnoLQ Путин: "В Крыму нет российских солдат. Это самооборона Крыма," и оружие свое на Донбассе В УПОР не видят и своих кадровых военных то же на нашей территории вплоть до ГЕНЕРАЛОВ.....
показати весь коментар
13.04.2017 01:08 Відповісти

Завантаження...