Дуже успішна операція, - Трамп про застосування "матері всіх бомб" в Афганістані
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на CNBC.
"Всі чудово знають, що сталося, і все, що я роблю, так це даю відмашку своїм збройним силам. Наші збройні сили найкращі у світі, і вони, як завжди, відмінно спрацювали. Тому ми дали їм карт-бланш", - заявив Трамп.
"Якщо ви подивитеся на події останніх восьми тижнів, і порівняєте їх із тим, що відбувалося упродовж останніх восьми років, ви побачите величезну різницю", - сказав він.
Представники Пентагону повідомили, що бомбовий удар завдали, щоб звести до мінімуму ризики для афганських і американських сил, які проводять операцію із зачистки цього району, а також для знищення максимальної кількості бойовиків і об'єктів місцевого осередку Ісламської Держави.
У четвер США скинули найпотужнішу з наявних у їхньому розпорядженні неядерних авіабомб на позиції бойовиків ІД у провінції Нангархар в Афганістані. Йдеться про неядерну бомбу GBU-43B вагою 9,5 тонни, також відому як "мати всіх бомб". Вперше її випробували у 2003 році, відтоді і до тепер не застосовували.
Топ коментарі
+82 Alexandr Slavich
показати весь коментар
13.04.2017 23:43 Відповісти Посилання +77 Eispickel
показати весь коментар
13.04.2017 23:54 Відповісти Посилання +69 Владимир Шевчук #338296
показати весь коментар
13.04.2017 23:51 Відповісти Посилання 