"Укренерго" повністю припинило електропостачання тимчасово окупованої території Луганщини, - голова компанії Ковальчук
Про це повідомив голова компанії Всеволод Ковальчук, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Цієї ночі повністю припинено енергопостачання на тимчасово окуповану територію Луганської області", - розповів В. Ковальчук у вівторок уранці.
Так они в потемках ничего и не увидят! ))))
Чтобы этого не было, нужно было заранее провести новые ЛЭП и запитать юг Донецкой области от той же Запорожской АЭС.
Ну а в Луганской области такой ситуации нет.