8627 відвідувачів онлайн
88 981 184

Уряд РФ вирішив постачати електроенергію в ОРЛО, - Гризлов

Про це повідомив повноважний представник президента РФ у Тристоронній мінській групі Борис Гризлов, не уточнивши, проте, на яких умовах і підставах будуть здійснюватися поставки, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Интерфакс.
"Відповідно до дій влади України урядом РФ було ухвалене рішення про забезпечення електропостачання з боку Російської Федерації в рамках гуманітарної підтримки", - сказав Гризлов.
За словами повпреда, ситуація з відключенням електроенергії на окупованих територіях Луганщини "стоїть у ряду інших дій, які фактично відкидають окремі райони Донбасу від України".


"Зазначу, що для жителів Донбасу в умовах свідомої економічної блокади з боку України відсутня можливість для оплати електроенергії. Питання це, звичайно, буде обговорено завтра на контактній групі та її економічній підгрупі", - підкреслив Гризлов.
При цьому він назвав відмову постачати електрику в ОРЛО "політично мотивованою і такою, що абсолютно суперечить Мінським угодам".
Він також повідомив, що обмеження споживачів на території Луганської області в зараз немає.
Топ коментарі
+71
Та не, дамбас теперь всю рашку кормит
показати весь коментар
25.04.2017 14:09 Відповісти
+43
Говорят сегодня лошадь опять лнр назвал лаосская народная республика)))
показати весь коментар
25.04.2017 14:05 Відповісти
+34
пусть оккупанты оплачивают весь банкет
показати весь коментар
25.04.2017 14:07 Відповісти

Завантаження...