5834 відвідувача онлайн

Замовлення правлячих кіл РФ залишається основною версією вбивства Вороненкова, - Геращенко

Основною версією вбивства екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова в центрі Києві залишається замовлення правлячих кіл РФ.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив нардеп від "Народного фронту", радник голови МВС Антон Геращенко.
"Основною версією вбивства було і залишається те, що це вбивство зроблено на замовлення правлячих кіл РФ з метою залякування тих росіян, які могли б узяти приклад Дениса Вороненкова - приїхати в Україну і давати свідчення проти режиму Путіна... Інші версії розглядаються, але я бачу, що доказів для їх реалізації буде недостатньо... Збирається все більше інформації про обставини підготовки цього вбивства. Найголовніше, щоб слідство, встановивши організаторів і замовників, запобігало в майбутньому таким замахам", - заявив депутат.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У справі про вбивство екс-депутата Держдуми РФ Вороненкова є позитивні зрушення, - Князєв

Нагадаємо, 23 березня екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова вбили в Києві біля готелю "Прем'єр-палас". Охоронця Вороненкова поранили, але він устиг відкрити вогонь і поранити кілера, який згодом помер у лікарні.
Вороненков давав свідчення у справі про держзраду Віктора Януковича і про захоплення Криму. Також він заявив Цензор.НЕТ, що вважає Януковича зрадником, який причетний до масових убивств людей і який повинен був отримати в Росії не притулок, а справедливий суд.
Топ коментарі
+2
Заказ правящих кругов РФ остается основной версией убийства Вороненкова, - Геращенко - Цензор.НЕТ 8037
показати весь коментар
25.04.2017 15:55 Відповісти
+1
Заказ правящих кругов РФ остается основной версией убийства Вороненкова, - Геращенко - Цензор.НЕТ 1239
показати весь коментар
25.04.2017 15:56 Відповісти
+1
Почему Бойко, которая сейчас на паРашном ТВ поливает Украину и Вороненкова, называют украинской журналисткой?
показати весь коментар
25.04.2017 15:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Заказ правящих кругов РФ остается основной версией убийства Вороненкова, - Геращенко - Цензор.НЕТ 8037
показати весь коментар
25.04.2017 15:55 Відповісти
Заказ правящих кругов РФ остается основной версией убийства Вороненкова, - Геращенко - Цензор.НЕТ 1239
показати весь коментар
25.04.2017 15:56 Відповісти
Ну понятное дело,вот только охранять надо было лучше а вам же всё не до этого,вам всё воровать,да грабить народ !!!!
показати весь коментар
25.04.2017 15:56 Відповісти
Почему Бойко, которая сейчас на паРашном ТВ поливает Украину и Вороненкова, называют украинской журналисткой?
показати весь коментар
25.04.2017 15:59 Відповісти
Такой толерантности, тем более во время войны, не может быть в хоть немного, уважающей себя стране... А конкретно -- СБУ на половину из ФСБ.
показати весь коментар
25.04.2017 16:41 Відповісти
Это ещё хорошо, думаю, что у нас КГБ на 100% из сотрудников ФСБ...
показати весь коментар
25.04.2017 16:45 Відповісти
Честно говоря всем понятно, что заказ путина и фсб, но єто мало интересно.
показати весь коментар
25.04.2017 16:00 Відповісти
"приехать в Украину и давать показания против режима Путина..."
Ну шо бы вы в Украине без Антохи делали бы? Скукотища была бы...

Заказ правящих кругов РФ остается основной версией убийства Вороненкова, - Геращенко - Цензор.НЕТ 882
показати весь коментар
25.04.2017 16:04 Відповісти
Может в google можно найти планы ***** по оккупации Украины?
показати весь коментар
25.04.2017 16:08 Відповісти
точно, нашел... спасибо, друг, за совет

Заказ правящих кругов РФ остается основной версией убийства Вороненкова, - Геращенко - Цензор.НЕТ 589