9414 відвідувачів онлайн

Електропостачання сіл на підконтрольній Луганщині відновлено, - голова "Луганського енергетичного об'єднання" Грицай

На підконтрольній Україні території Луганської області відновлено енергопостачання.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі "112 Україна" заявив гендиректор "Луганського енергетичного об'єднання" Володимир Грицай.
"О 17:00 технічні служби доповіли мені про те, що всі населені пункти на підконтрольній частині України підключені до мережі", - сказав він.
"Ми працювали в постійному контакті з військовими і МНС (ДСНС. - ред.) з приводу розмінування території, яка проходила частково в сторону Станиці Луганської", - додав Грицай.
Він також нагадав про борг підприємств на неконтрольованій території.
"Весь цей час ми подавали туди електроенергію. Борг перед моїм підприємством - 5 млрд із неконтрольованої території. Завдяки такому фінансовому становищу підприємство повністю паралізоване, з 23 січня рахунку компанії арештовані, люди перебувають на 3-денному робочому тижні, матеріалів немає, проводити ремонт немає за що. На сьогодні залишається відкритим питання щодо відключення Попаснянського водоканалу, який повним ходом качає воду на непідконтрольну сторону. Борг на 1 квітня 140 млн даного водоканалу перед нашим підприємством. На 1 травня борг становитиме 145-146 млн", - зазначив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Провини України немає, повністю вина покладається на російську сторону", - Черниш про припинення електропостачання окупованій території Луганщини

Нагадаємо, Національна енергетична компанія "Укренерго" в ніч на 25 квітня повністю припинила електропостачання непідконтрольної території Луганської області. Після цього кілька сіл на підконтрольній території Луганської області залишилися без електрики.
Топ коментарі
+9
Я думаю эти убытки все три года , ахметов ****, вешал на украинцев
показати весь коментар
25.04.2017 19:29 Відповісти
+8
Кто ответит за убытки из-за поставок электроэнергии на неподконтрольную луганскую область?
показати весь коментар
25.04.2017 19:28 Відповісти
+2
Енергетики молодці! Швиденько все перепідключили. А влада до сих пір грає в якісь свої ігри - це ж треба було три (ТРИ!!!) роки безкоштовно постачати електрику сепаратистам. Терористами називають, а електрику постачають, та про торгівлю домовляються. Цікаво, що ж тепер буде з тими 5 мільярдами боргу, що повісили на ЛЕО?) Мабуть, Насалик дочекався, поки ЛЕО зовсім не заслабне, а тепер вже буде давити їх, давити... Я дуже здивуюся, якщо в цій ситуації держава поведе себе благородно та чесно, та щось зробить правильне з цим боргом. А то влада тільки любить заявляти - дивіться, які ми гарні та чесні - Приватбанк та вкладників захистили, там добре зробили та там...
Навіть не знаю, якби не Грицай, я б мабуть зараз не дізнався в повній мірі, які жахіття відбуваються там кулуарно - https://censor.net/blogs/5783/besplatnye_resursy_dlya_ordlo_pochemu_kiev_tak_v_etom_zainteresovan
показати весь коментар
25.04.2017 20:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ура! Да будет светло в каждом украинском доме.
показати весь коментар
25.04.2017 19:27 Відповісти
Еще и чистую водичку оккупанту качаем, так что все ОК!
Представить невозможно, чтобы во Вторую Мировую СССР подавал воду, свет, продукты и торговал с оккупированными гитлеровцами территориями. Видимо нашим властям фашиствующие Гитлер и Путлер далеко не одно и тоже.
показати весь коментар
25.04.2017 20:52 Відповісти
Ну от і "ладушки" - ніхто нікому нічого не буде винен.........
показати весь коментар
25.04.2017 19:28 Відповісти
Кто ответит за убытки из-за поставок электроэнергии на неподконтрольную луганскую область?
показати весь коментар
25.04.2017 19:28 Відповісти
Я думаю эти убытки все три года , ахметов ****, вешал на украинцев
показати весь коментар
25.04.2017 19:29 Відповісти
Иначе и быть не могло. А теперь попробуй у ахмета хотя бы киловатт украсть.- Кишки выдавит из тебя ))
показати весь коментар
25.04.2017 19:31 Відповісти
када на Банковую идешь?
показати весь коментар
25.04.2017 19:41 Відповісти
А медвежатника ,присмотрел ?
показати весь коментар
25.04.2017 19:44 Відповісти
не, не, присмотрел.
пока, присматриваюсь, к, тем, кто, запятые, ставит, там, где, не, надо.

Хочу, понять, зачем, они, это, делают.
Наверно, чтобы, показаться, грамотными, при, полном, отсутствии, интеллекта, для, освоения, грамоты.
показати весь коментар
25.04.2017 20:04 Відповісти
Тогда иди на банковскую сам. Мне такие лопухи и даром не нужны.
показати весь коментар
25.04.2017 20:09 Відповісти
Мне такие лопухи и даром не нужны...


А я к тебе, голодранцу, разве в найм напрашивался когда-нибудь ? )))
показати весь коментар
25.04.2017 20:35 Відповісти
Может и так, но что делала власть разрешая грабить Ахметову. Виновные есть и должны быть наказаны. Пускай готовятся те. кто сейчас поставляет в оккупированную часть донецкой области.
показати весь коментар
25.04.2017 19:33 Відповісти
Подключите эти села из лугандона .На халяву из рашки. Скажете,что не знали )
показати весь коментар
25.04.2017 19:29 Відповісти
Да будет электричество по 3 копейки за киловатт в каждом украинском доме.
показати весь коментар
25.04.2017 19:30 Відповісти
по четыре! так было раньше...
показати весь коментар
25.04.2017 19:36 Відповісти
Четыре коробка спичек. В такой валюте ныне оЧЧЧЧЧень дорого.
показати весь коментар
25.04.2017 19:45 Відповісти
Два "солдатських" кондоми "Изделие №2"
показати весь коментар
25.04.2017 20:43 Відповісти
А копейка как такая еще в магазинах , в кассах бывает ?
показати весь коментар
25.04.2017 19:48 Відповісти
Редко, но бьівает. Знакомая девочка-"рукодельница" собирает монетки по 1 копейке для своих работ. А в реальньіх расчетах минимальная монета - 5 копеек.
показати весь коментар
25.04.2017 20:42 Відповісти
Енергетики молодці! Швиденько все перепідключили. А влада до сих пір грає в якісь свої ігри - це ж треба було три (ТРИ!!!) роки безкоштовно постачати електрику сепаратистам. Терористами називають, а електрику постачають, та про торгівлю домовляються. Цікаво, що ж тепер буде з тими 5 мільярдами боргу, що повісили на ЛЕО?) Мабуть, Насалик дочекався, поки ЛЕО зовсім не заслабне, а тепер вже буде давити їх, давити... Я дуже здивуюся, якщо в цій ситуації держава поведе себе благородно та чесно, та щось зробить правильне з цим боргом. А то влада тільки любить заявляти - дивіться, які ми гарні та чесні - Приватбанк та вкладників захистили, там добре зробили та там...
Навіть не знаю, якби не Грицай, я б мабуть зараз не дізнався в повній мірі, які жахіття відбуваються там кулуарно - https://censor.net/blogs/5783/besplatnye_resursy_dlya_ordlo_pochemu_kiev_tak_v_etom_zainteresovan
показати весь коментар
25.04.2017 20:55 Відповісти
Легко быть благородным за чужой счет. Отключили не потому что снабжали врагов, а потому что они не платили! И надо же, паРашка тут же взяла на себя этот тягарь.
Вот почему блокада необходима оккупированных территорий во всем! Чтобы не Украина источала свои ресурсы, а оккупант - РФия.
показати весь коментар
25.04.2017 23:09 Відповісти
Тут есть одно но...теперь бабло полученное от поступления электроэнергии предприятиям будут ложить себе в карман российские барыги, а по документам будут оформлять как поставки в "черную дыру"...И наши будут сосать лапу..это их и бесит