10597 відвідувачів онлайн
9 542 74

"Газпром" збільшив суму вимог до "Нафтогазу" до $ 37 млрд

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це йдеться в річному звіті російського газового холдингу за міжнародними стандартами фінансової звітності.
Ця сума "враховує вимоги з оплати заборгованості за доставлений у травні - червні 2014 року газ, оплату за зобов'язанням "бери або плати" за 2012-2016 роки, а також пеню за прострочення оплати газу", наголошують у звіті.
Зазначимо також, що кінцевий термін винесення рішення Стокгольмського арбітражу за контрактом купівлі-продажу газу - 30 квітня 2017 року, а за транзитним договором - 30 червня 2017 року.
Топ коментарі
+30
як вам ідея ?

"Газпром" увеличил сумму требований к "Нафтогазу" до $37 млрд - Цензор.НЕТ 9068
показати весь коментар
27.04.2017 12:08 Відповісти
+18
Ну - ка вата занимай очередь в кассу за получением лярдов ......
показати весь коментар
27.04.2017 12:03 Відповісти
+9
Поки що порошенко зі своїми друзяками викачує з України і українців останні резерви й програє міжнародні суди (і дуже схоже на те, що навмисно). А закінчиться тим, що коли висосе все остаточно - втіче і дійсно залишить руїни на клятих агентів путіна Юлю та Саакашвілі.
показати весь коментар
27.04.2017 12:11 Відповісти

Завантаження...