"Газпром" збільшив суму вимог до "Нафтогазу" до $ 37 млрд
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це йдеться в річному звіті російського газового холдингу за міжнародними стандартами фінансової звітності.
Ця сума "враховує вимоги з оплати заборгованості за доставлений у травні - червні 2014 року газ, оплату за зобов'язанням "бери або плати" за 2012-2016 роки, а також пеню за прострочення оплати газу", наголошують у звіті.
Нагадаємо, НАК "Нафтогаз України" вимагає від російського "Газпрому" в Стокгольмському арбітражі 29,9 млрд дол.
Зазначимо також, що кінцевий термін винесення рішення Стокгольмського арбітражу за контрактом купівлі-продажу газу - 30 квітня 2017 року, а за транзитним договором - 30 червня 2017 року.
Топ коментарі
+30 черкащанин черкащанин
показати весь коментар
27.04.2017 12:08 Відповісти Посилання +18 Олег Хардин
показати весь коментар
27.04.2017 12:03 Відповісти Посилання +9 пачую кожнава
показати весь коментар
27.04.2017 12:11 Відповісти Посилання