5296 відвідувачів онлайн

Електропостачання Авдіївки відновлено, - ДСНС

Електропостачання відновлено за рахунок підключення в тестовому режимі нової лінії електропередач із боку смт Очеретино Ясинуватського району.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДСНС.

"Станом на 7 год. 28 квітня централізоване електропостачання міста Авдіївка відновлено за рахунок підключення в тестовому режимі нової лінії електропередач з боку смт Очеретино Ясинуватського р-ну. Генератори ДСНС залишаються на об'єктах соціально-побутової сфери для забезпечення електроенергією в разі необхідності. Водопостачання та газопостачання відбувається в штатному режимі. До аварійно-відновлювальних робіт від ДСНС залучено 28 осіб і 14 одиниць техніки", - йдеться в повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Укренерго" не припинить постачання електроенергії на окуповану територію Донеччини до завершення будівництва нової ЛЕП до Авдіївки
Топ коментарі
+6
Ура товарищи! Монтер Жебривский справился с поставленной задачей.
показати весь коментар
28.04.2017 08:54 Відповісти
+6
ПАДЛЫ.....а хлопці гинуть...
показати весь коментар
28.04.2017 09:02 Відповісти
+5
Завтра буде в черговий раз перервано - і так по колу. Не розумію для кого ці повідомлення?
показати весь коментар
28.04.2017 08:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шо, опять!
показати весь коментар
28.04.2017 08:51 Відповісти
Знову!
показати весь коментар
28.04.2017 08:55 Відповісти
БАБЛО рулит!!!
показати весь коментар
28.04.2017 09:07 Відповісти
ну всьо, а то я нічь не спав, все переживав - як там з енергопостачанням Авдіїївки? Цю нічь вже спатиму спокійно.
показати весь коментар
28.04.2017 09:22 Відповісти
Ура товарищи! Монтер Жебривский справился с поставленной задачей.
показати весь коментар
28.04.2017 08:54 Відповісти
Завтра буде в черговий раз перервано - і так по колу. Не розумію для кого ці повідомлення?
показати весь коментар
28.04.2017 08:55 Відповісти
Це вже не так довго триватиме. До Авдіївки тягнуть альтернативну ЛЕП. У травні обіцяють завершити будівництво.
показати весь коментар
28.04.2017 09:15 Відповісти
Треба завершувати війну а не будівництво у зоні бойових дій - але я розумію що це не вигідно нашій нинішній владі бо саме на війні і на крові наших патріотів банда офшоренка панамського "заробляє" свої статки.
показати весь коментар
28.04.2017 09:20 Відповісти
Главное, чтобы бабло пилилось на "васстнавление бамбаса".
показати весь коментар
28.04.2017 08:57 Відповісти
ПАДЛЫ.....а хлопці гинуть...
показати весь коментар
28.04.2017 09:02 Відповісти
Это война или как? Эвакуировать людей, как положено, из зоны боевых действий не пробовали? Какое, нафиг, электричество на фронте???
Единственно правильное решение, необходимое для победы (уже четвертый год( и то запороли: "25 апреля 2017 года, прекращена подача электроэнергии на территорию ОРЛО (ДНР/ЛНР?). О СВОЕМ решении сообщила национальная энергетическая компания «Укрэнерго». (читать: http://vsego.net/lnr-segodnja-podacha-jelektrojenergii Прекращена подача электроэнергии в ЛНР )
показати весь коментар
28.04.2017 09:06 Відповісти
дик нема війни - є АТО. А під час АТО евакуація населення не передбачена.
показати весь коментар
28.04.2017 09:23 Відповісти
і біженьців, до речі, під час АТО - теж нема.
показати весь коментар
28.04.2017 09:24 Відповісти
Электроснабжение Авдеевки восстановлено, - ГСЧС - Цензор.НЕТ 7506
показати весь коментар
28.04.2017 09:07 Відповісти
А я с самого начала думал, ну че они СИП не бросят в траншею. Даже не зарывая!!! И то толку будут в разы больше чем ЛЭПы делать.
показати весь коментар
28.04.2017 09:09 Відповісти
Мыши кололись, плакали, но продолжали грызть кактус.(с)
показати весь коментар
28.04.2017 09:14 Відповісти
по-перше -не миші, А ЩУРИ. А по-друге - щури на тому кактусі тааааке бабло дерибанять, що можна і поколотись трохи. Тим більще, що кололяться не вони, а народ, з чиєї кишені роздерибанене бабло.
показати весь коментар
28.04.2017 09:27 Відповісти
коляться.
показати весь коментар
28.04.2017 09:27 Відповісти
Во придумала жидва информационный повод Авдеевку То прекращают електроснабжение То возобновляют Интересно сколько они будут за ету херню цеплятся Уже три года каждую неделю Жидва думает что она одуренно хитрая
показати весь коментар
28.04.2017 09:39 Відповісти
У Маріуполі обстановка напружується, а ці в електриків граються. Інших турбот нема?
показати весь коментар
28.04.2017 09:43 Відповісти