8411 відвідувач онлайн
25 181 156

Люди Медведчука готували створення "Сумської народної республіки", - мер Конотопа Семеніхін

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він розповів у інтерв'ю Еспресо.
За його словами, стало відомо з інсайдерських джерел, що насправді це була легка розвідка боєм.
"У своєму середовищі вони (люди Медведчука, - ред.) хотіли провести голосування щодо того, щоб провести в місті Конотоп референдум, на зразок того, який відбувався в Криму, в Донецькій і Луганській областях у 2014 році. Фактично це була підготовка до створення "Сумської народної республіки". Були їхні тітушки-охоронці, озброєні вогнепальною зброєю. Ми затримали, до речі, кількох людей, які займалися охороною, у них були сучасні бронежилети", - розповів Семеніхін.
За його словами, фактично той самий сценарій, який був у містах Донецьк і Луганськ, люди Медведчука хотіли реалізувати і в Конотопі, але за 10 хвилин їх вигнали з міста. Також мер Конотопа розповів, що активістам надходили погрози від них: "Почекайте ще трохи, будуть тут війська".
Нагадаємо, 26 квітня активісти на чолі з мером Конотопа Артемом Семеніхіним припинили акцію медведчуківського "Українського вибору" в місті.
Топ коментарі
+43
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
01.05.2017 12:24 Відповісти
+36
[Зображення недоступне] МЕР КОНОТОПА !
показати весь коментар
01.05.2017 12:38 Відповісти
+35
Влада в країні під контролем кума Путіна - Медведчука! Мусара, сбу, прокуратура контрольовані Медведчуком!

Мер Конотопа від ВО Свобода молодець, ставить шваль сєпарську на місце при тому, що силові органи сєпарів покривають!

[Зображення недоступне]
показати весь коментар
01.05.2017 12:35 Відповісти

Завантаження...