9625 відвідувачів онлайн
13 438 35

На станції метро "Героїв Дніпра" почали демонтаж двох переходів

У Києві 1 травня будівельники скандального ТРЦ "Оазис" розпочали руйнувати два переходи, що ведуть усередину перехідного кільця станції метро "Героїв Дніпра".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на портал "Моя Оболонь".
Як зазначають, робиться це, ймовірно, задля розширення входів у торговий комплекс.
"Після недавнього перекриття більшої половини автомобільної розв'язки біля кінцевої станції синьої лінії, в цьому місці було повністю знято дорожнє покриття. А тепер будівельна техніка почала демонтаж першого з двох підземних переходів, через які можна було потрапити всередину кола з входами і виходами з метро. Очевидно, що настільки масштабна і дорога перебудова виконується не тільки задля покращення зовнішнього вигляду вхідних груп, які ведуть усередину нового ТРЦ", - зазначає видання.
Також зазначають, що забудовник, який порушив таку кількість норм, навряд чи буде піклуватися про зручність і безпеку відвідувачів торгового центру.
Нагадаємо, в Києві до 15 вересня обмежили рух на кільці біля станції метро "Героїв Дніпра".
Раніше "Київський метрополітен" констатував завершення інвестором робіт із гідроізоляції та зміцнення ґрунту на станції метро "Героїв Дніпра".
Топ коментарі
+13
Нет , Киев уже не тот !! Кругом сплошные жлоб-стройки и безвкусица в архитектуре !!
показати весь коментар
02.05.2017 15:24 Відповісти
+10
Не смотря на развал станции метро ипротесты жителей Оболони, Педалик так и не отреагировал! Теперь на рынке Г.Днепра случится пожар и спекулянтов засунут в ТЦ!
показати весь коментар
02.05.2017 15:30 Відповісти
+8
Ты вообще не киевлянин. Ты только ночуешь в квартире на Оболони и тебе начхать, что вместо стройки в том месте мог бы быть парк. Ты бы в него никогда и не ходил, зачем оно тебе.. а побухать в кафешке, почему бы и нет.. а потом свалить в другой район-город-страну и оставить оболонцев с застроенной землей.
показати весь коментар
02.05.2017 16:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
де ще "зростання" в Україні, як не в торгових центрах на базарах?!
показати весь коментар
02.05.2017 15:19 Відповісти
Нет , Киев уже не тот !! Кругом сплошные жлоб-стройки и безвкусица в архитектуре !!
показати весь коментар
02.05.2017 15:24 Відповісти
Не смотря на развал станции метро ипротесты жителей Оболони, Педалик так и не отреагировал! Теперь на рынке Г.Днепра случится пожар и спекулянтов засунут в ТЦ!
показати весь коментар
02.05.2017 15:30 Відповісти
никакой пожар в ТЦ их не засунет, ибо очень дорого за аренду платить. На том рынке половина бабки с рук продают, они в ТЦ точно не пойдут. Просто в другое место свалят. а ТЦ будет путсым стоять как и Дрим Таун пустой стоит почти нет людей.
показати весь коментар
02.05.2017 15:41 Відповісти
Давно в Дрине был? Видимо никогда.
показати весь коментар
02.05.2017 20:59 Відповісти
Педалик, кстати, отреагировал: сказал, что киевляне (на самом деле около 100 купленных бабушек) за стройку!
показати весь коментар
02.05.2017 15:56 Відповісти
протестовали ущербные нищебро-ды торгаши с базара и стихийки которые превратили круг этот в помойку! ТАКЧТО НЕ ПИСТИТЕ ТУТ... мнение жителя оболони - и многих моих друзей - ЗА ТЦ ..хоть приведут в порядок эту помойку!
показати весь коментар
02.05.2017 15:57 Відповісти
Вот идиот. Неужели ты не понял, что территорию специально сделали мусорником, что бы потом предлжить решить проблему - застроить все? А что, без стройки Кличко был не в состоянии навести порядок в том месте? Ты веришь в это?
показати весь коментар
02.05.2017 15:59 Відповісти
идиот твой отец который тебя сделал...
показати весь коментар
02.05.2017 16:00 Відповісти
второе -мне всеравно как это было сделано ..главное -помойки этой не будет! а тебе оно что жить мешать будет...или ты там работал в переходе?
показати весь коментар
02.05.2017 16:01 Відповісти
Повторю, для идиота: ты понимаешь, что помойку сделали специально, что бы потом такие как ты, бараны, кричали - "облагородьте территорию - застройте все, главное, что б без мусорника!"?
показати весь коментар
02.05.2017 16:05 Відповісти
Ты вообще не киевлянин. Ты только ночуешь в квартире на Оболони и тебе начхать, что вместо стройки в том месте мог бы быть парк. Ты бы в него никогда и не ходил, зачем оно тебе.. а побухать в кафешке, почему бы и нет.. а потом свалить в другой район-город-страну и оставить оболонцев с застроенной землей.
показати весь коментар
02.05.2017 16:03 Відповісти
..... хватит гадить тут... и хватит нить о развале станции метро...уже год как никак не развалится...только вони от митингеров и пистунов!
показати весь коментар
02.05.2017 15:58 Відповісти
Сподіваюсь - Саша-К. не постраждає.. А якщо серйозно - пережили кияни й не таке.. Переживуть і це.. Бажаю киянам наснаги..
показати весь коментар
02.05.2017 15:31 Відповісти
...украинцы- герои Днепра!
показати весь коментар
02.05.2017 15:44 Відповісти
да киевлянам наср а ть, как житель оболони скажу что митинговали и пистели только проплаченые бабульки и торгаши с базара которые конкурентов боятся ..наконецто помойку которую устроили в кругу этом уберут!
показати весь коментар
02.05.2017 16:00 Відповісти
Да какой ты нахрен "житель оболони"? Оболонь с большой буквы пишется, кстати. 1 год как живешь и это дает тебе право требовать торговый центр?
показати весь коментар
02.05.2017 16:07 Відповісти
он понаехавший из дамбаса)
показати весь коментар
02.05.2017 16:29 Відповісти
эт точно. По манере общения быдляк ещё тот. Наверно ещё не давно на даунбасе с поцанчиками семки щелкал, а сегодня оно чмо визжит что оно киевляин на Оболони живёт.
показати весь коментар
02.05.2017 16:40 Відповісти
думает, что в туалет на халяву будет бегать..
показати весь коментар
02.05.2017 18:17 Відповісти
Справжні жителі Оболоні пам'ятають, яким був круг навколо станції "Героїв Дніпра", з лавочками для відпочинку. Там збиралась молодь, там відпочивали люди (на свіжому повітрі), там призначали побачення ... І все це було доти, доки не прийшли бариги, яких ти "оболонець" так підтримуєш, і не начали там "ліпити" точки продажу, ларьки, кіоски, ТРЦ. За твоєю логікою треба зруйнувати весь Київ і зробити один суцільний ТРЦ, щоб такі, як ти могли "потусіть".
П.С. А дана ситуація лише є додатковим прикладом того, в чиїх інтересах працює Кличко.
показати весь коментар
03.05.2017 10:49 Відповісти
Мабуть що ні,зараз він в своєму К. на весняно-польових роботах.
Хазяїн...)
показати весь коментар
02.05.2017 17:14 Відповісти
Сподіваюсь - пляж з дружиною впорядковують..
показати весь коментар
02.05.2017 17:19 Відповісти
И не только пляж,огород еще есть.
показати весь коментар
02.05.2017 17:21 Відповісти
Перебування на свіжому повітрі та фізична праця завжди позитивно впливають на фізичне та психологічне самопочуття людини..
показати весь коментар
02.05.2017 17:23 Відповісти
Дуже позитивно.
Попрацює,живе та насолоджується. Вміє він отримувати радість від простих речей,а от я ні...
А ви наче відвідували маму, по господарству допомагали,так ?
показати весь коментар
02.05.2017 17:34 Відповісти
Сьогодні тільки приїхав.. Писок червоний ,як від сонця так і від задоволення.. Накопався, напилявся, напікся і напік.. Ледве ногами пересуваю зараз.. Відпочив на славу.. І тілом і душею..
показати весь коментар
02.05.2017 17:38 Відповісти
Кличковская традиция: пока праздники, надо что то сломать, спалить, а потом сказать, что не с пустырем же жить - надо застроить!
показати весь коментар
02.05.2017 15:54 Відповісти
Мне понравилась эта новость, аджэтоговарти.
показати весь коментар
02.05.2017 16:36 Відповісти
Гаррисієнто - стецько накаже то і лугондонцем назвешся! Поц "оболонський"))) але цікаве інше що це так шоколадники ануси рвуть за цей тц??
показати весь коментар
02.05.2017 16:47 Відповісти
Педалик доведет до беды - обрушится этот никому не нужный ТЦ прямо в метро, сам то он будет пустой разве что продавцы погибнут а в метро всегда много людей могут быть сотни жертв
показати весь коментар
02.05.2017 16:53 Відповісти
На станции метро "Героев Днепра" начали демонтаж двух переходов - Цензор.НЕТ 6932 Кличко не мер Киева.
показати весь коментар
02.05.2017 16:59 Відповісти
Живу на Героев Днепра с 98 года.Помню и советские времена.Но тот "срач" , который был на "кругу" и переходах иначе , как крысятником не назовешь.Идет передел .И больше всех недовольны не жители Оболони , а барыги,бывшие менты,чиновники и прокуроры ,которых двигают с прикормленных мест.И в СМИ идет заказуха против ТЦ.
показати весь коментар
02.05.2017 20:55 Відповісти
Живу на Прирічній з 80 року і теж все помню. І як житель Оболоні вважаю, що найкращий варіант, це клумби і лавочки на кругу(без ларьків, кіосків, ТРЦ). Шмотки і непотріб можна купити і на базарі поруч, а для "тусовщиків" і любителів всього "брендового", також поруч аж ДВА "Дрім Тауна", невже мало.
показати весь коментар
03.05.2017 11:00 Відповісти
ДИБИЛЫ !!! СТОЛЬКО НЕДОСТРОЕВ, А ОНИ ЕЩЁ РУШАТ !!!
показати весь коментар
02.05.2017 21:53 Відповісти