Біля посольства США в Кабулі пролунав вибух: загинули 8 мирних жителів
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна, про це повідомляє TOLO News.
Згідно з повідомленням Міністерства внутрішніх справ Афганістану, об'єктом вибуху стала колона автомашин з іноземними військовими на площі Абдул Хак у районі Макроян, однак загинули і постраждали головним чином цивільні.
Інформації про загиблих серед військових немає, проте наголошують, що щонайменше один із військових патрульних автомобілів було сильно пошкоджено.
Вибух пролунав, коли колона проїжджала повз легкову машину на узбіччі, - було активовано закладений у ній вибуховий пристрій.
У МВС Афганістану поки не підтвердили причетність до цього інциденту терориста-смертника.
Поки ніхто не взяв на себе відповідальність за вибух.
Топ коментарі
+4 Eispickel
показати весь коментар
03.05.2017 09:30 Відповісти Посилання +4 Ali Hasan
показати весь коментар
03.05.2017 09:41 Відповісти Посилання +1 Ali Hasan
показати весь коментар
03.05.2017 09:33 Відповісти Посилання