6485 відвідувачів онлайн
3 006 16

Біля посольства США в Кабулі пролунав вибух: загинули 8 мирних жителів

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна, про це повідомляє TOLO News.
Згідно з повідомленням Міністерства внутрішніх справ Афганістану, об'єктом вибуху стала колона автомашин з іноземними військовими на площі Абдул Хак у районі Макроян, однак загинули і постраждали головним чином цивільні.
Інформації про загиблих серед військових немає, проте наголошують, що щонайменше один із військових патрульних автомобілів було сильно пошкоджено.
Вибух пролунав, коли колона проїжджала повз легкову машину на узбіччі, - було активовано закладений у ній вибуховий пристрій.
У МВС Афганістану поки не підтвердили причетність до цього інциденту терориста-смертника.
Поки ніхто не взяв на себе відповідальність за вибух.
Топ коментарі
+4
Возле посольства США в Кабуле прогремел взрыв: погибли 8 мирных жителей - Цензор.НЕТ 397
показати весь коментар
03.05.2017 09:30 Відповісти
+4
Всех поздравляю с Днем кондитера!
показати весь коментар
03.05.2017 09:41 Відповісти
+1
Это не так. Вам и мне, живущим в Украине, где гибнут мирные жители нужно учиться понимать других, где тоже агрессия и война. Афганцы не переносили шурави, не переносят и другие войска. Сейчас там поколения выросли при войне. Как остановить не знает никто.
показати весь коментар
03.05.2017 09:33 Відповісти

Завантаження...