8371 відвідувач онлайн

Джемілєв: Після деокупації Крим може стати не гірше Швейцарії

джемилев

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв вважає, що після деокупації Криму півострів буде не гірше Швейцарії.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він повідомив українському агентству "Укрінформ".
"Ми хочемо, щоб Крим був комфортним місцем для всіх людей всіх національностей. Я думаю, що після повернення Криму все буде по-іншому, не буде так, як було до окупації", - заявив Джемілєв.
Він стверджує, що необхідно зробити так, "щоб була відновлена ​​Кримська республіка, а всі національності могли розвиватися і не відчувати жодних утисків".

"У Криму є всі можливості не бути гірше Швейцарії, це має бути найпривабливіше місце, де люди будуть щасливі, де люди будуть відпочивати і не буде жодних конфліктів", - додав Джемілєв.
Топ коментарі
+37
если вату вывезут в товарняках, тогда все может быть
показати весь коментар
07.05.2017 17:56 Відповісти
+28
Украина будет как Франция, а Крым как Швейцария. Главное сначала Габон догнать, как уходя завещал великий Саакашвили
показати весь коментар
07.05.2017 17:59 Відповісти
+28
джемилёв,вы татары сидите на печи и мечтаете да ждёте ,чтобы украинцы своей кровью вам крым освободили.....то просите Херсонскую область под татарию (в 1934 году уже когда то восток Украины заселили мордорцами вместо убитых голодом украинцев -сейчас пожинаем).....
Почему вы как Чечены не воюете против захватчиков??
Вон Чечня размером как крым воевала 12 лет ! и ПОБЕДИЛА! Так как путин понявши что сравсии пздц- мир купил!! И теперь МОКСЕЛЬ ПЛАТИТ такой бюджет Чечне которого не видела никогда никакая область или край сравсии....
джемилёв,ты хоть бы один раз выстрели,хотя бы холостым патроном в сторону оккупантов..

какой ПОЗОР .......................
показати весь коментар
07.05.2017 18:06 Відповісти

Завантаження...