Джемілєв: Після деокупації Крим може стати не гірше Швейцарії

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв вважає, що після деокупації Криму півострів буде не гірше Швейцарії.
Як передає Цензор.НЕТ, про це він повідомив українському агентству "Укрінформ".
"Ми хочемо, щоб Крим був комфортним місцем для всіх людей всіх національностей. Я думаю, що після повернення Криму все буде по-іншому, не буде так, як було до окупації", - заявив Джемілєв.
Він стверджує, що необхідно зробити так, "щоб була відновлена Кримська республіка, а всі національності могли розвиватися і не відчувати жодних утисків".
"У Криму є всі можливості не бути гірше Швейцарії, це має бути найпривабливіше місце, де люди будуть щасливі, де люди будуть відпочивати і не буде жодних конфліктів", - додав Джемілєв.
Почему вы как Чечены не воюете против захватчиков??
Вон Чечня размером как крым воевала 12 лет ! и ПОБЕДИЛА! Так как путин понявши что сравсии пздц- мир купил!! И теперь МОКСЕЛЬ ПЛАТИТ такой бюджет Чечне которого не видела никогда никакая область или край сравсии....
джемилёв,ты хоть бы один раз выстрели,хотя бы холостым патроном в сторону оккупантов..
какой ПОЗОР .......................