Додон назвав неприйнятним вступ Молдови в НАТО

"Я всім нашим партнерам завжди говорив, є три-чотири речі, які я ніколи не можу [допустити], щоб вони були предметом для переговорів. Це наша державність, збереження Молдови, необ'єднання з якимись країнами. Друге - це наш нейтралітет. НАТО - категорично неприйнятне. Третій принциповий момент - це наше православ'я", - заявив Додон.
Крім того, президент Молдови заявив, що країні не потрібні європейські цінності, "які намагаються нам різними шляхами нав'язати".
"І четверте - це наше стратегічне партнерство з нашими друзями з Росії", - додав Додон.
Избранный голосами 26% манкуртов *Андон с таким вдохновлением подмахивает Пуйлу, что по всей видимости очень скоро будет иметь все шансы побить Мировой Рекорд по босоногому спринту с поджатым хвостом в Кишиневский Аэропорт в надежде что Хозяин как бывало вышлет самолет со Спецназом ГРУ России... вот только на этот Раз он не прилетит, Украина уже не та.