7301 відвідувач онлайн
11 831 128

У центрі Москви затримали активістів за читання Конституції

Серед затриманих - Ільдар Дадін.

У центрі столиці Росії Москви, на Красній площі, затримали щонайменше 10 активістів, які читали вголос текст Конституції країни, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.
Серед затриманих - відомий в Росії активіст Ільдар Дадін, йдеться в повідомленні на сайті "ОВД-інфо", який відстежує дії правоохоронних органів у Росії. Він став єдиною в Росії особою, яка була засуджена і ув'язнена за кримінальною статтею про неодноразове порушення правил проведення масових заходів.
Щодо них складають адміністративні протоколи про порушення учасником публічного заходу встановленого порядку його проведення, повідомляється на сайті. У разі визнання винними це загрожує їм штрафом у розмірі від 10 до 20 тисяч рублів (нині це від 4 600 до майже 9 300 гривень) чи примусовими роботами терміном до 40 годин.

Ільдар Дадін неодноразово організовував мирні акції протесту проти президента Росії Володимира Путіна без офіційного дозволу. Він був засуджений до ув'язнення у грудні 2015 року за суперечливим законом, що передбачає кримінальну відповідальність за участь у більш ніж одній несанкціонованій акції протягом 180 днів. У лютому цього року його звільнили після того, як Верховний суд Росії скасував його вирок і дав розпорядження закрити справу.
Топ коментарі
+42
А если бы еще и гимн спели? Расстрел?
показати весь коментар
13.05.2017 08:47 Відповісти
+22
Ватники! Отгадайте загадку. Столица России в 2050-ом году? Слово из пяти букв. На П начинается, на Н заканчивается.
Ответ. Дебилы ватные, это не Путин. Это Пекин.
показати весь коментар
13.05.2017 09:01 Відповісти
+21
Та шо там читать? Це вже пи"дець. Тепер я вже НІЧОМУ не здивуюсь...В центре Москвы задержали активистов за чтение Конституции - Цензор.НЕТ 7546
показати весь коментар
13.05.2017 09:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
" Я скажу всем! До чего довел планету этот фигляр ПЖ! пацаки чатланам на голову сели! Кю!!! "
показати весь коментар
13.05.2017 10:19 Відповісти
В центре Москвы задержали активистов за чтение Конституции - Цензор.НЕТ 5219
показати весь коментар
13.05.2017 10:25 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=ssmmlhy8dKg Україна новини 05 05 2014 Пяный сепаратист упал с трубы вешая флаг ДНР 18+


В центре Москвы задержали активистов за чтение Конституции - Цензор.НЕТ 1251
показати весь коментар
13.05.2017 11:05 Відповісти
А выстрел ?! Это что?! Походу братки поняли что спустится он не сможет и помогли
показати весь коментар
13.05.2017 17:41 Відповісти
Хорошо пошел, должно быть к дождю.
показати весь коментар
13.05.2017 20:06 Відповісти
показати весь коментар
13.05.2017 14:48 Відповісти
Если бы они выкрикивали "хайль путин", их бы поощрили...
показати весь коментар
13.05.2017 10:29 Відповісти
Если-бы активисты в центре Москвы читали "Mein Kampf" то получили-бы ордена и уважение всего российского народа. А так они для рашистов обыкновенные предатели родины и подстрекатели враждебной к россии демшизы.
показати весь коментар
13.05.2017 10:31 Відповісти
екстремістська література та... конституція
пам'ятаю, колись на мене чуть прокльони не слав наш "профорг", за те, що я (смердъ) захотів прочитати колективний договір.
показати весь коментар
13.05.2017 10:34 Відповісти
В центре Москвы задержали активистов за чтение Конституции
Супер )))
Вот это Федерация...
показати весь коментар
13.05.2017 10:35 Відповісти
Обычно в россии таких "либерастов с демшизовой конституцией" путлеровцы в ГУЛАГ на перевоспитание отправляют. А некоторых даже "без права переписки".
показати весь коментар
13.05.2017 10:37 Відповісти
респект, актриса Наталья Фатеева о Путине!
https://www.youtube.com/watch?v=RR_958vIE64
показати весь коментар
13.05.2017 10:42 Відповісти
https://twitter.com/AlAhmediya Ahmad‏ @AlAhmediya https://twitter.com/AlAhmediya/status/863299543475130368 22 мин.22 минуты назад
На расее началась война свиней с воронами
https://t.co/51I65irHD9 http://august.ru/news/v-toljatti-uchastilis-sluchai-napadenija-voron-na-ljudej …
показати весь коментар
13.05.2017 11:09 Відповісти
В центре Москвы задержали активистов за чтение Конституции - Цензор.НЕТ 1898
показати весь коментар
13.05.2017 11:10 Відповісти
Не удивлюсь, если их паковали под всеобщее одобрение, улюлюканье и вопли "Так их!" ватофауны...
Ведь ишь чё удумали - вот так запросто взять и напомнить быдломассе, что у неё есть свои права и свободы...
А ведь быдломасса не любит, когда ей напоминают, что она всё прое@ала и теперь НИЧТО...
показати весь коментар
13.05.2017 11:17 Відповісти
этаж запрещенная литература !
показати весь коментар
13.05.2017 11:25 Відповісти
скоро посадят всех коцапов кто прочитал эту новость, за распространение опасного экстремизма в умах
показати весь коментар
13.05.2017 12:40 Відповісти
да вся Расея в каземате за стеной кремля сидит, им даже нравится, любое пуйло 90% поддержки от населения орды когда хочет легко имеет
показати весь коментар
13.05.2017 12:42 Відповісти
В центре Москвы задержали активистов за чтение Конституции - Цензор.НЕТ 4076
показати весь коментар
13.05.2017 12:58 Відповісти
публичное чтение основного закона страны очень похож на процесс изгнания нечистой силы. а это - территория гундяя с братками - он лучше знает, кого откуда изгонять. "не садитесь не в свои сани".
показати весь коментар
13.05.2017 13:01 Відповісти
КОНСЛАГЕРЬ!
показати весь коментар
13.05.2017 13:04 Відповісти
Все верно. Нефиг запрещенную литературу на России читать
показати весь коментар
13.05.2017 13:30 Відповісти
Ничесе!!! В центре Москвы запрещенную литературы читал
показати весь коментар
13.05.2017 17:38 Відповісти
Да скоро их сажать будут, за то что вообще что-то читал. Для смердов - только зомбоящиик!
показати весь коментар
13.05.2017 18:34 Відповісти
В центре Москвы задержали активистов за чтение Конституции - Цензор.НЕТ 3813
показати весь коментар
13.05.2017 20:08 Відповісти
Дурдом воплати))))) мол больше трёх не сабиратся а в некоторых случиях даже троя не имеют право вместе стоять.
Вот представте очередь по пакупке шурмы или хот догов они тоже правила нарушают?
Я бы на месте (апозицыонеров) в очереди стоял бы за пакупкой например тойже канстетуцы))))
показати весь коментар
14.05.2017 11:20 Відповісти
Сторінка 2 з 2