4807 відвідувачів онлайн

Бойовики обстріляли школу в Красногорівці, - штаб АТО

обстрел

Російсько-терористичні війська обстріляли Красногорівку (Донецька область).

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр штабу АТО, сьогодні близько 15:00 кілька мін калібру 82 мм влучили в будівлю загальноосвітньої школи №1. У той момент дітей і вчителів у школі не було.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Бойовики з мінометів обстріляли будинки мирних жителів Авдіївки, - Аброськін показав ранкове "вітання" від терористів. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+4
У руснявых отпускников и местных обконченцев один смысл - срать, срать и срать вокруг себя.

ДедыФаеВал "голландский", понятно?
показати весь коментар
17.05.2017 19:18 Відповісти
+2
ну це ж не є приводом для повернення важкої зброї. школа -це ж тьху! так? та і в Авдіївці коли вбили мирних-теж нема приводу . так,петро?
показати весь коментар
17.05.2017 19:18 Відповісти
+2
Что бы потом гарлапанить, что это дело рук хфашисто-бандеравцев
Знакомый почерк КАЦАПО-ФАШИСТОВ, не правда, ли???
показати весь коментар
17.05.2017 19:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не видавай секрет, нехай паляться.
показати весь коментар
17.05.2017 19:40 Відповісти
показати весь коментар
17.05.2017 19:18 Відповісти
Ти з Донбасу? Просто цікаво.
показати весь коментар
17.05.2017 19:24 Відповісти
В зоні бойових дій працюють школи? Оце новина.
показати весь коментар
17.05.2017 19:22 Відповісти
Они шакалы бьют далеко в тыл,в Волновахском районе методически лупят по агрофирмах,много уже уничтожено
показати весь коментар
17.05.2017 19:27 Відповісти
В межах досягнення артилерії мирних не повинно бути, інакше будуть зайві жертви.
показати весь коментар
17.05.2017 19:43 Відповісти
Это вопервых, во вторых они мешают обороне
показати весь коментар
17.05.2017 22:33 Відповісти
Вже нема, залишився тільки хрестик.
показати весь коментар
17.05.2017 19:44 Відповісти
так любил ДАУНбасс генерал ДЕНИКИН в 1919 году,мочил рюсских в СОРТИРЕ нехило...Чечены 1994 года ОТДЫХАЮТ