Гройсман незадоволений темпами реорганізації управління "Укрзалізниці"
Володимир Гройсман заявляє, що незадоволений темпами корпоратизації ПАТ "Укрзалізниця" за останній рік.
"Нам необхідно корпоратизувати "Укрзалізницю". Я, до речі, незадоволений, що за цей рік нічого не зроблено в цьому питанні, абсолютно незадоволений, і мене це дуже засмучує", - сказав він у ході зустрічі з представниками Європейської бізнес-асоціації в Києві.За його словами, корпоратизацію все одно необхідно проводити, пише Сегодня.
Нагадаємо, в квітні міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив про готовність голосувати за відставку голови ПАТ "Укрзалізниця" Войцеха Бальчуна, річний контракт з яким закінчується в травні 2017 року.
Топ коментарі
+2 Phoenix Humorous
показати весь коментар
19.05.2017 16:48 Відповісти Посилання +1 Oleg Manko
показати весь коментар
19.05.2017 16:49 Відповісти Посилання